TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het vorige seizoen van Het Perfecte Plaatje zit er nog maar net op, maar het programma pakt lekker door. De kandidaten voor het nieuwe seizoen zijn namelijk zojuist bekendgemaakt door RTL Boulevard.
Het entertainmentprogramma meldt dat vandaag acht nieuwe kandidaten vertrokken zijn naar Zuid-Afrika voor de opnames.
Zo hebben presentator Jaap Jongbloed en presentator Rick Brandsteder hun koffers gepakt en zijn ook zanger Rob Dekay en YouTuber Wildebras van de partij. Presentatrices Leonie ter Braak en Tatum Dagelet doen ook een gooi naar de overwinnning. Tot slot doen Eloïse van Oranje en zangeres Numidia el Morabet mee aan het gloednieuwe seizoen.
Een kleine maand geleden was nog de finale van de reguliere editie van Het Perfecte Plaatje te zien. Linda Hakeboom werd toen door de jury bekroond als de grote winnaar.
Het gaat om het tweede seizoen van Het Perfecte Plaatje Op Reis. De afleveringen zullen in het voorjaar van 2023 te zien zijn bij RTL 4 en bij Videoland.
Dit programma vervangt Dwars door de Pyreneeën
09:53Deze presentator neemt Kassa over nu Amber Kortzorg met zwangerschapsverlof is
09:07De TV van gisteren: nieuwe advocatenserie Pro Deo van start met mooie kijkcijfers en positieve reacties
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, André Hazes: En nu ..., Conspiracy Theory
21:43Pro Deo met Tjitske Reidinga van start: kijkers hebben hun oordeel klaar