TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het AD meldt dat het nieuwe panel van Doet-ie 't of doet-ie 't niet bestaat uit niemand minder dan Leonie ter Braak, Jelka van Houten en Roué Verveer. Ruben Nicolai gaat het spelprogramma presenteren in een totaal vernieuwd decor. De productie ligt in handen van EndemolShine.
Het spelprogramma werd jarenlang door Peter Jan Rens gepresenteerd, die overigens niet te spreken is over de terugkeer van de show. De laatste aflevering van het spelprogramma werd in 1997 uitgezonden. In 1989 won het programma de Gouden Televizier-Ring.
Onlangs werd bekendgemaakt dat het programma terugkeert op televisie. Naar verwachting komt de show nog dit jaar op de buis. In Doet-ie ‘t of doet-ie ‘t niet werden filmpjes getoond van mensen in allerlei situaties. De filmpjes werden op een zeker moment stopgezet. De kandidaten hadden daarna de taak om te raden hoe de situatie afliep.
De show begon in de jaren '80 bij de VARA, maar verplaatste in 1993 naar RTL4. Daar wordt ook de nieuwe reeks uitgezonden.
Een officiële startdatum van de spelshow is nog niet bekend. Wordt vervolgd!
Wilfred Genee blikt vooruit op Het Debat van Nederland: 'Ik kan die koppen niet meer zien'
13:50Met deze bekende gasten sluit het MAX-programma TV Monument af
13:29Opvallend: Rob Jetten vertelt in Onder Vier Ogen dat hij zijn vriend Nicolás soms maanden niet ziet
11:20Dit is de startdatum van Frans & Mariska, Stellen op de Proef
10:28Dit programma vervangt Dit Was Het Nieuws op NPO 1