TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Diederik Ebbinge krijgt een nieuw muziekprogramma bij NPO1, zo vertelde de presentator en acteur zaterdagavond in Ivo, Even op Zaterdag.
In het programma Simply the Best, dat vanaf februari te zien is, worden muziekiconen geëerd.
Ebbinge was zaterdag te gast bij Ivo Niehe om te praten over het succes van de door Ebbinge geschreven musical Onze Jordaan. Ook onthulde hij – na enig aandringen van Niehe – dat het satirische programma Promenade terugkeert in 2025, maar wel in een andere vorm dan eerder. De opnames vonden namelijk deze keer niet plaats in een studio in Hilversum, maar op een kasteel in Frankrijk. Het nieuwe Promenade gaat dan ook Chateau Promenade heten.
Voor Simply the Best keert Ebbinge echter terug naar een andere liefde: popmuziek, en dat is niet voor het eerst. Vorig jaar presenteerde hij de Top 2000 bij de NPO, in navolging van Matthijs van Nieuwkerk en Herman van der Zandt. Ook de komende editie zien we Ebbinge terug in het Top 2000-café.
Simply the Best is vanaf februari te zien bij NPO1. De startdatum is nog niet bekend.
Partnerbijdrage
Een simpele opdracht, een tikkende klok en vijf comedians die er ieder hun eigen draai aan geven. In het nieuwe RTL4-programma Taskmaster leidt Arjen Lubach de hilarische chaos in goede banen.
De TV van gisteren: De Bauers domineren primetime op eerste vrijdag van nieuw tv-seizoen
08:26Estavana Polman onthult bij Vandaag inside geslacht van haar tweede kindje: 'Maar alleen als jullie lief zijn'
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, Make up your mind, Paul Blart: Mall Cop
16:40Jacobien uit Daar Gaan Ze Weer doet een boekje open na breuk met Arjen
15:46Dit zijn alle gasten die in het nieuwe seizoen van Dit Was Het Nieuws aanschuiven