TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Diederik Ebbinge krijgt een nieuw muziekprogramma bij NPO1, zo vertelde de presentator en acteur zaterdagavond in Ivo, Even op Zaterdag.
In het programma Simply the Best, dat vanaf februari te zien is, worden muziekiconen geëerd.
Ebbinge was zaterdag te gast bij Ivo Niehe om te praten over het succes van de door Ebbinge geschreven musical Onze Jordaan. Ook onthulde hij – na enig aandringen van Niehe – dat het satirische programma Promenade terugkeert in 2025, maar wel in een andere vorm dan eerder. De opnames vonden namelijk deze keer niet plaats in een studio in Hilversum, maar op een kasteel in Frankrijk. Het nieuwe Promenade gaat dan ook Chateau Promenade heten.
Voor Simply the Best keert Ebbinge echter terug naar een andere liefde: popmuziek, en dat is niet voor het eerst. Vorig jaar presenteerde hij de Top 2000 bij de NPO, in navolging van Matthijs van Nieuwkerk en Herman van der Zandt. Ook de komende editie zien we Ebbinge terug in het Top 2000-café.
Simply the Best is vanaf februari te zien bij NPO1. De startdatum is nog niet bekend.
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, Clash of the Titans
21:48René van der Gijp adviseert Estavana Polman na eerste VI-optreden: 'De lat hier ligt te hoog'
17:43Bekendmaking over GTST: Dit is het aangekondigde nieuwtje
15:34Scam Alert met Ellie Lust krijgt een tweede seizoen
14:55Dit programma vervangt Het Perfecte Plaatje op Reis