TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Diederik Ebbinge krijgt een nieuw muziekprogramma bij NPO1, zo vertelde de presentator en acteur zaterdagavond in Ivo, Even op Zaterdag.
In het programma Simply the Best, dat vanaf februari te zien is, worden muziekiconen geëerd.
Ebbinge was zaterdag te gast bij Ivo Niehe om te praten over het succes van de door Ebbinge geschreven musical Onze Jordaan. Ook onthulde hij – na enig aandringen van Niehe – dat het satirische programma Promenade terugkeert in 2025, maar wel in een andere vorm dan eerder. De opnames vonden namelijk deze keer niet plaats in een studio in Hilversum, maar op een kasteel in Frankrijk. Het nieuwe Promenade gaat dan ook Chateau Promenade heten.
Voor Simply the Best keert Ebbinge echter terug naar een andere liefde: popmuziek, en dat is niet voor het eerst. Vorig jaar presenteerde hij de Top 2000 bij de NPO, in navolging van Matthijs van Nieuwkerk en Herman van der Zandt. Ook de komende editie zien we Ebbinge terug in het Top 2000-café.
Simply the Best is vanaf februari te zien bij NPO1. De startdatum is nog niet bekend.
Partnerbijdrage
Stephanie van Eer blikt vooruit op Geheime Liefde: 'Ik kon veel van mezelf kwijt in Nora'
09:37De TV van gisteren: afscheid Nicole in Over Mijn Lijk maakt indruk
10:23Soy Kroon (29) tempert presenteerambities: 'Wil meer muziek uitbrengen'
10:07John Williams (56) doet ontboezeming over gezondheid: 'Zonder haar was ik er niet meer geweest'
09:55Op deze datum start het nieuwe seizoen Even tot hier