TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voormalig talkshowhost Oprah Winfrey maakte de uitzending naar aanleiding van de dood van George Floyd en de daarop volgende rellen, demonstraties en plunderingen in de Verenigde Staten en over de gehele wereld. Aan het woord komen onder anderen de burgemeester van Atlanta Keisha Lance Bottoms, regisseur Ava DuVernay, politica Stacey Abrams, acteur David Oyelowo en schrijver Ibram Kendi.
Oprah Winfrey Presents: Where Do We Go From Here? is zondag om 22.00 uur en 23.00 uur te zien bij Discovery en TLC. In Amerika werd het eerste deel dinsdag uitgezonden. Woensdagavond volgt daar het tweede deel.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis