TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In eerdere afleveringen moesten rapper Leafs en Mark Baanders al het programma verlaten.
Vol enthousiasme gaan de kandidaten weer aan de slag met de nieuwe opdracht. Zo gebruikt Sophie Bouquet een spiegel en Danny de Munk gebruikt een spiegel van een scooter en een zonnebril voor de nodige reflectie.
De jury begrijpt uiteindelijk, en ziet terug, dat de deelnemers het een lastige opdracht vonden. Over het beeld van Susan Visser zijn ze het meest enthousiast. Het creatieve beeld van Sophie wordt geroemd met een zeven. Kaj Gorgels eindigt onderaan met een onvoldoende. Dat is even schrikken aangezien hij de vorige aflevering won.
Veel tijd om verder bij de cijfers stil te staan, krijgen de BN'ers niet want de volgende opdracht dient zich weer aan. De rookmachines zijn niet aan te slepen en met hun modellen storten de deelnemers zich in het avontuur van de fantasyfotografie.
Susan Visser bekroont haar werk met een dikke tien en is daarmee met de winst van de vorige shoot de absolute winnaar van deze aflevering. En de hoge cijfers zijn niet aan te slepen want ook Fresia en Sophie kunnen op een hele goede beoordeling rekenen. Kaj Gorgels en Gallyon van Vessem gaan uiteindelijk de strijd aan om wie er naar huis gaat en de televisiepresentatrice trekt aan het kortste eind.
De TV van gisteren: Kijkers kritisch op BNNVARA-documentaire De Instagram Moord
07:00GTST Spoilers - maandag 30 maart t/m donderdag 2 april 2026
19:50Makers van documentaire Meer dan Babi Pangang in gesprek met NPO en PowNed na bedreigingen Ruud de Wild
19:41Muziek van Marco Borsato keert terug in The Passion
15:24Dit is wanneer de laatste aflevering van Flikken Maastricht te zien is