TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vorige week viel het doek voor rapper Leafs die twee afleveringen op rij de jury, bestaande uit William Rutten en Aline Deschamps, niet wist te bekoren. Daardoor ging het aantal van acht naar zeven amateurfotografen die maar wat graag in de race bleven.
Aan de eerste shoot zat een luchtje: de deelnemers kregen een half uur om op de bloemenmarkt van Bangkok een macrofoto te maken. Bij deze opdracht is het de bedoeling om extreem in te zoomen op een detail zodat een vervreemdend geheel ontstaat. Waar Gallyon van Vessem de cameraploeg al foeterend aanspoorde tempo te maken, had Mark Baanders ook dit keer geen haast.
Pas op het eind besloot hij snel-snel een close-up te maken van een mix van Nederlandse en Thaise bloemen in de kleuren rood, wit en blauw. Leuk bedacht, maar het deed de jury denken aan een rouwboeket en dat was te zien aan de punten. Ook Danny de Munk kreeg strafpunten door uitgerekend op een exotische bloemenmarkt voor de doodgewone zonnebloem te gaan.
Voor de tweede opdracht verliet de groep eindelijk Bangkok om na een treinrit van 13 uur aan te komen in de grootste stad van Noord-Thailand. Daar wachtte de nieuwe missie: fotograaf olifanten in hun natuurlijke habitat en kom terug met een art foto. Kaj Gorgels verblufte met een bijzondere close-up van een slurf, Susan Visser leverde een bijzonder kiekje in van de grijsgeschakeerde olifantenhuid en Mark Baanders... leverde een foto van een olifant in.
De jury begreep niets van deze keuze voor een doodgewoon toeristenkiekje en daarmee was zijn lot wel bezegeld. Waar hij in de vorige aflevering gelijk eindigde met weekwinnaar Kaj is 't nu over en uit voor de Powned-verslaggever die van lol trappen serieus werk maakt.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Op deze manier is VI concurrenten Renze en Pauw & De Wit te slim af
10:23Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is
08:32Tamara Elbaz en Maria Tailor keren terug in The Real Housewives of Amsterdam
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten