TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kijkers van Het perfecte plaatje waren met stomheid geslagen toen de uitslag van de derde aflevering bekend werd en er een hele andere afvaller uit de bus kwam.
Lange tijd leek het erop dat Patrick Martens of Ruth Jacott moesten vertrekken. De presentator en de zangeres hadden van de negen resterende kandidaten het minst gepresenteerd. Ook tijdens de eerste opdracht, een shoot op het strand met de reddingsdienst, en de welbekende naaktshoot bungelden ze onderaan het klassement. Uiteindelijk oordeelde de jury dat Martens met 0.4 punten verschil de sterkere kandidaat was. Ruth zou met een gemiddelde van een 6 eruitvliegen.
Ware het niet dat John Heitinga aankondigde per direct vrijwillig uit Het perfecte plaatje te stappen. De oud-voetballer had altijd al de ambitie om trainer te worden en Ajax bood hem tijdens de opnames de kans om van jeugdtrainer door te stromen naar Jong Ajax: "Maar het schema matcht niet, dan kies ik toch echt voor het voetbal", aldus Heitinga die ironisch genoeg qua jurybeoordeling juist de aflevering had gewonnen.
Ergernis in De Bondgenoten: 'Praat eerst een toontje lager Diederik'
13:37Eerste beelden nieuw seizoen Gooische vrouwen verklapt grote plottwist
13:14Wilfred Genee deelt voorproefje van nieuwe single 'Korreltje Zout'
12:56Video: Wilfred Genee doet gooi naar zomerhit met Korrel Zout
11:41Komt er een tweede seizoen van het AVROTROS-programma Onvergetelijke Liedjes?