TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Presentator John Williams keek bezorgd toe hoe de coaches Patricia en Tim en Tom Coronel na de laatste proef in beraad gingen.
De coaches vonden het lastig een winnaar te kiezen omdat beide finalisten wel degelijk vooruitgang hebben geboekt. Priscilla is een stuk rustiger geworden en Roelie durfde weer voor het eerst de snelweg op. Toch konden de experts niet anders dan de grofgebekte Roelie uitroepen tot winnares. Waar ze in voorgaande seizoenen haar rijbewijs moest inleveren, kreeg Roelie nu een speciale auto die haar medeweggebruikers moet waarschuwen op afstand te blijven. Ook kreeg ze nog eens tien extra rijlessen aangeboden in de hoop dat ze een minder groot gevaar op de weg zal worden.
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Debbie & Paul uit B&B Vol Liefde 2023 keren terug op televisie (en wel in dit programma)
10:25Max Terpstra belaagd door boze keukenboer in Kassa: 'Ik moet je gigantisch op je bek slaan eigenlijk'
10:05MAFS gemist? Bekijk het huwelijk van Nick en Joyce
10:00Guy Clemens vertelt over zijn rol in derde seizoen Dag & Nacht: 'Lasse is soms te aardig'
09:53Terugkijken: huwelijk Domenik en Ferenc in Married at First Sight
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
