TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Presentator John Williams keek bezorgd toe hoe de coaches Patricia en Tim en Tom Coronel na de laatste proef in beraad gingen.
De coaches vonden het lastig een winnaar te kiezen omdat beide finalisten wel degelijk vooruitgang hebben geboekt. Priscilla is een stuk rustiger geworden en Roelie durfde weer voor het eerst de snelweg op. Toch konden de experts niet anders dan de grofgebekte Roelie uitroepen tot winnares. Waar ze in voorgaande seizoenen haar rijbewijs moest inleveren, kreeg Roelie nu een speciale auto die haar medeweggebruikers moet waarschuwen op afstand te blijven. Ook kreeg ze nog eens tien extra rijlessen aangeboden in de hoop dat ze een minder groot gevaar op de weg zal worden.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Leuk om te zien: Arjen Lubach verrast bakfanaat Danique met bezoek van Robèrt van Beckhoven
16:17De Slimste Mens 2026: dit zijn de vragenstellers in de Open Deur-ronde
14:33Bridget Maasland in shock na beelden Ferry Doedens: 'Voel me ramptoerist'
13:41Even Tot Hier binnenkort terug met nieuw seizoen, dit is wanneer
13:32Terugkijken: 19-jarige Jutta Leerdam aan tafel bij Matthijs in De Wereld Draait Door