TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het nieuwe MAX-programma Een Jaar In de Alpen reist presentatrice Carrie ten Napel door de Alpen. Volgens Tina Nijkamp is Carrie, zoals de titel van het programma al doet vermoeden, al een jaar bezig met opnames. Ze bezocht onder meer Frankrijk, Monaco, Italië, Zwitserland, Liechtenstein, Oostenrijk, Duitsland en Slovenië. In het programma vertelt ze over de schoonheid van het gebied en ontmoet ze verschillende Nederlanders.
Kijkcijferexpert Tina Nijkamp verwacht dat het programma een groot succes wordt, omdat het volgens haar te vergelijken is met de populaire programma’s Het Hoge Noorden, Ik Vertrek en Een Huis Vol Emigreert.
Zet zondag 28 september maar alvast in je agenda, want vanaf die datum is Een Jaar in de Alpen op televisie te zien. Het programma wordt vanaf die datum wekelijks om 20:30 uur op NPO 2 uitgezonden.
Acteur Vincent Croiset ontdekte kanker na deelname Expeditie Robinson
12:16Merel Westrik draagt eerbetoon voor Dieuwertje: 'Zo is ze er toch een beetje bij'
10:04Vier Handen op Eén Buik keert binnenkort al terug (met deze BN'ers)
09:45Makers zoeken figuranten voor het allerlaatste seizoen van Flikken Rotterdam
09:30De halve finale van De Alleskunner VIPS 2025 kun je nu al bekijken