TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vanaf zondag 2 juli is het programma op de buis, zo heeft Talpa bekendgemaakt. De presentatie is in handen van Dennis van der Geest.
Inmiddels is ook duidelijk wat het programma precies inhoudt. De camera's volgen mensen die na hun zeventigste in het huwelijksbootje stappen. "We volgen de stellen in aanloop naar het aanzoek en de uiteindelijke bruiloft", luidt het persbericht.
Het lijkt erop dat niet alles even soepel zal gaan in dit nieuwe programma, want: "zoals in elke hechte familie is niet iedereen voorstander van het huwelijk", zo is te lezen.
Prins met het witte haar is vanaf zondag 2 juli te zien om 21.25 uur op SBS 6.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar, maar er valt nog veel meer te zien. De wedstrijden zijn live te volgen op Viaplay.
De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers zijn nu ook helemaal klaar met Iris
06:47Vanavond op TV: 2 voor 12, Got talent, Amsterdamned
20:35Paradise Hotel keert terug met nieuw seizoen
20:01Er is een MAFS-baby onderweg: Hinke en Giovanni verwachten eerste kindje
19:51Martijn Krabbé over zijn werk nu reizen niet meer gaat: 'Hier zit ik veel liever'