TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vanaf zondag 2 juli is het programma op de buis, zo heeft Talpa bekendgemaakt. De presentatie is in handen van Dennis van der Geest.
Inmiddels is ook duidelijk wat het programma precies inhoudt. De camera's volgen mensen die na hun zeventigste in het huwelijksbootje stappen. "We volgen de stellen in aanloop naar het aanzoek en de uiteindelijke bruiloft", luidt het persbericht.
Het lijkt erop dat niet alles even soepel zal gaan in dit nieuwe programma, want: "zoals in elke hechte familie is niet iedereen voorstander van het huwelijk", zo is te lezen.
Prins met het witte haar is vanaf zondag 2 juli te zien om 21.25 uur op SBS 6.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Valentijne tegen Milan in De Bondgenoten: 'Je doet alsof ik een achterlijke ben'
13:08Dreigement in De Bondgenoten: 'Doe rustig of ik ga me ermee bemoeien'
10:40Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen