TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wie de Top 2000 een beetje volgt, weet dat met het prijsgeven van de laatste tien nummers weinig is verraden. Al sinds jaar en dag verandert er bitter weinig in de hoogste regionen van de lijst.
Dit jaar is er zelfs helemaal niets gewijzigd aan de volgorde van de meest populaire liedjes. De Britse band Queen staat tweemaal in de top 10 en voert, uiteraard, de lijst aan.
10) Queen - Love of my life
09) Metallica - Nothing else matters
08) Boudewijn de Groot - Avond
07) Pearl Jam - Black
06) Led Zeppelin - Stairway to heaven
05) Coldplay - Fix you
04) Billy Joel - Piano man
03) The Eagles - Hotel California
02) Danny Vera - Rollercoaster
01) Queen - Bohemian Rhapsody
De overige 1990 nummers worden volgende week vrijdag onthuld. Peter de Vries, zendermanager van NPO Radio 2, garandeert dat de verdere lijst wel 'volop verrassingen' bevat.
De Top 2000 start op Eerste Kerstdag om middernacht en gaat door tot vlak voor de jaarwisseling.
Partnerbijdrage
In Scam Alert onderzoeken Ellie Lust en cyberjournalist Daniël Verlaan de schimmige wereld van digitale oplichting. Waar traditionele oplichters nog fysiek te traceren zijn, speelt fraude zich tegenwoordig steeds vaker af achter schermen en anonieme profielen. Dit nieuwe RTL-programma laat zien hoe kwetsbaar we online kunnen zijn én hoe we ons beter kunnen wapenen.
Monique Hansler haalt uit naar Aran Bade: 'Dit is zijn schuld'
10:49Iets meer bekend over zaterdagafleveringen van De Bondgenoten
10:30Deze programma's en films kijk je op eerste kerstdag 2025
10:22Familie Buddenbruck heeft geliefd Duitsland verruild voor ander Europees land
10:05Bekende tv-familie laat zich uit de serie van De Hanslers halen