TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wie de Top 2000 een beetje volgt, weet dat met het prijsgeven van de laatste tien nummers weinig is verraden. Al sinds jaar en dag verandert er bitter weinig in de hoogste regionen van de lijst.
Dit jaar is er zelfs helemaal niets gewijzigd aan de volgorde van de meest populaire liedjes. De Britse band Queen staat tweemaal in de top 10 en voert, uiteraard, de lijst aan.
10) Queen - Love of my life
09) Metallica - Nothing else matters
08) Boudewijn de Groot - Avond
07) Pearl Jam - Black
06) Led Zeppelin - Stairway to heaven
05) Coldplay - Fix you
04) Billy Joel - Piano man
03) The Eagles - Hotel California
02) Danny Vera - Rollercoaster
01) Queen - Bohemian Rhapsody
De overige 1990 nummers worden volgende week vrijdag onthuld. Peter de Vries, zendermanager van NPO Radio 2, garandeert dat de verdere lijst wel 'volop verrassingen' bevat.
De Top 2000 start op Eerste Kerstdag om middernacht en gaat door tot vlak voor de jaarwisseling.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'
08:57De TV van gisteren: WK-kijkers zien recordgoal van Marokko en pijnlijke blunder voor Australië
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2