TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wie de Top 2000 een beetje volgt, weet dat met het prijsgeven van de laatste tien nummers weinig is verraden. Al sinds jaar en dag verandert er bitter weinig in de hoogste regionen van de lijst.
Dit jaar is er zelfs helemaal niets gewijzigd aan de volgorde van de meest populaire liedjes. De Britse band Queen staat tweemaal in de top 10 en voert, uiteraard, de lijst aan.
10) Queen - Love of my life
09) Metallica - Nothing else matters
08) Boudewijn de Groot - Avond
07) Pearl Jam - Black
06) Led Zeppelin - Stairway to heaven
05) Coldplay - Fix you
04) Billy Joel - Piano man
03) The Eagles - Hotel California
02) Danny Vera - Rollercoaster
01) Queen - Bohemian Rhapsody
De overige 1990 nummers worden volgende week vrijdag onthuld. Peter de Vries, zendermanager van NPO Radio 2, garandeert dat de verdere lijst wel 'volop verrassingen' bevat.
De Top 2000 start op Eerste Kerstdag om middernacht en gaat door tot vlak voor de jaarwisseling.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'