TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nadat Inge Ipenburg vorige week als eerste haar camera aan de wilgen moest hangen waren er nog negen kandidaten over die zich aan twee nieuwe opdrachten moesten wagen.
De eerste uitdaging was het maken van een stilteportret. Nu maken foto's van nature al weinig geluid, maar ditmaal moest het gekozen beeld zoveel mogelijk rust uitstralen. De tweede opdracht was de jaarlijkse naaktshoot. Ditmaal moesten protestbewegingen gecombineerd worden met blote mensen om statements te maken. Van zwerfafval tot bont en van huiselijk geweld tot pride en Black Lives Matter. Vooral dat laatste beeld, geschoten door Trijntje Oosterhuis, zorgde voor ongemak bij de jury. William Rutten, Cynthia Boll en gastfotograaf Mike van den Toorn wisten niet goed wat ze er mee moesten.
Maar Trijntje, afwezig bij de uitslag door werkverplichtingen in het buitenland, kroop door het oog van de naald. Haar cijfer voor de stilteshoot compenseerde de 5.6 die ze voor de Black Lives Matter-foto kreeg. Er was minder goed nieuws voor actrice Tina de Bruijn en zangeres Bente Fokkens. Uiteindelijk bleef Tina met 1/10e punt meer een week langer in de race. Exact dezelfde marge als waarmee Inge Ipenburg een week eerder verloor van Najib Amhali.
De tv-aanraders van Edsilia Rombley: 'Ik hou van documentaires'
09:59Videoland haalt realityprogramma Million Dollar Listing naar Nederland
09:39Wanneer komt Expeditie Robinson in 2026 op televisie?
09:28Video: DJ Jean kan totaal niet lachen om parodievideo van Bram Krikke: 'Flauw'
09:12Maakt Married at First Sight 2026 zich op voor een heftige primeur?