TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nadat Inge Ipenburg vorige week als eerste haar camera aan de wilgen moest hangen waren er nog negen kandidaten over die zich aan twee nieuwe opdrachten moesten wagen.
De eerste uitdaging was het maken van een stilteportret. Nu maken foto's van nature al weinig geluid, maar ditmaal moest het gekozen beeld zoveel mogelijk rust uitstralen. De tweede opdracht was de jaarlijkse naaktshoot. Ditmaal moesten protestbewegingen gecombineerd worden met blote mensen om statements te maken. Van zwerfafval tot bont en van huiselijk geweld tot pride en Black Lives Matter. Vooral dat laatste beeld, geschoten door Trijntje Oosterhuis, zorgde voor ongemak bij de jury. William Rutten, Cynthia Boll en gastfotograaf Mike van den Toorn wisten niet goed wat ze er mee moesten.
Maar Trijntje, afwezig bij de uitslag door werkverplichtingen in het buitenland, kroop door het oog van de naald. Haar cijfer voor de stilteshoot compenseerde de 5.6 die ze voor de Black Lives Matter-foto kreeg. Er was minder goed nieuws voor actrice Tina de Bruijn en zangeres Bente Fokkens. Uiteindelijk bleef Tina met 1/10e punt meer een week langer in de race. Exact dezelfde marge als waarmee Inge Ipenburg een week eerder verloor van Najib Amhali.
Tim Hofman kijkt veel Nederlandse dramaseries: 'Maar makers hoeven me daar nooit voor te bellen'
10:00Marlijn Weerdenburg en Frits Sissing zijn klaar voor het Musical Awards Gala: 'De Oscars van het musicalgenre'
09:45Talpa reageert: dit is waarom Robert geen rood kreeg in De Bondgenoten
09:19Dit is wanneer de 'Hoe is het nu met?'-opnames van Married at First Sight plaatsvonden
08:45De TV van gisteren: Domenik en Ferenc weten nu echt alle Married at First Sight-kijkers te overtuigen