TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zoals ieder seizoen mogen de kandidaten van Het perfecte plaatje rustig beginnen: de eerste aflevering spaart de jury iedereen, maar de resultaten van de twee fotoshoots tellen wel mee in de eindbeoordeling.
Die opzet betekent goed nieuws voor Filemon Wesselink die op basis van zijn foto's al in week 1 naar huis zou zijn gestuurd. Ditmaal wist de programmamaker zich te revancheren tijdens de kikvorsperspectief en jaren 20 shoot. Hij won de aflevering met ruime afstand, maar kon er niet echt van genieten: de wedstrijd is nog lang wat Filemon betreft, niet te vroeg juichen en pieken dus.
Na Filemons mooie cijfers lepelde presentator Tijl Beckand de punten van de andere 9 kandidaten op. Al snel bleek dat Inge Ipenburg en Najib Amhali met een gemiddelde van een 5 allebei in de gevarenzone zaten. De jury, bestaande uit William Rutten en Cynthia Boll, besloot op basis van alle foto's die Najib had geschoten dat de cabaretier meer potentie had. Met een tiende punt verschil moest actrice en schrijfster Inge Ipenburg het programma verlaten.
Komt er een tweede seizoen van Daten in het Dorp?
07:39Wanneer is de finale van Stars on Stage op televisie te zien?
07:24De TV van gisteren: Weet Ik Veel-kijkers blijven klagen over de app
06:47Vanavond op TV: De oligarch en de kunstdealer, Married at first sight België, Battleship
20:31De kogel is door de kerk: De Augurkenkoning krijgt een vijfde seizoen