TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nadat vorige week actrice Anna Drijver haar camera aan de wilgen moest hangen, waren er nog maar zes kandidaten over. De groep meldde zich in Eindhoven waar ze van presentator Tijl Beckand de eerste opdracht hoorden.
De reden voor hun aanwezigheid in Eindhoven werd snel duidelijk: een shoot met schoonspringers in het plaatselijke zwemstadion. De fotografen gingen in duo's aan de slag om een wedstrijdtraining vast te leggen, maar het bleek een heftige klus om scherpe, sprekende beelden te krijgen. Het ging de een beter an dan de ander. Waar actrice Loes Haverkort topscoorder was met een 8 kreeg Waldemar Torenstra een fikse onvoldoende: een 4.5 voor zijn foto an twee paar uit in het water stekende enkels.
De tweede opdracht speelde zich in Den Haag af waar de kandidaten met modellen aan de slag gingen om de perfecte 'morning after' foto te schieten. Loes ging aan de slag met een drag queen, Frans Duijts kreeg een ontroostbare bruid mee, Niek Roozen moest het doen met zanger Dikke Dennis die geen moeite had naakt door de Grote Kerk te rennen... Juryleden William Rutten en Cynthia Boll keken hun ogen uit, maar waren het na enig overleg wel eens over winnaar en verliezers. Zowel Waldemar als Henry Schut zaten in de gevarenzone en de 4.5 uit de eerdere shoot was funest voor het puntengemiddelde voor Torenstra waardoor voor hem het doek viel.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Make Up Your Mind-kijkers zien hoe Jim net verkeerd raadt
06:47Vanavond op TV: Onze vrouw in Rio, Bestemming X, Superbad
11:53Kippenvel in Got Talent: Noortje maakt indruk met haar allereerste optreden ooit (video)
10:42Johan Derksen maakt pijnlijke vergissing bij opening VI: 'Dat is niet je vrouw?' (video)
10:00Fred van Leer verwacht al jaren dat deze BN'er meedoet aan Make Up Your Mind: 'Vorig jaar wist ik het zeker'