TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ruben Nicolai stond weer klaar om zes personages te introduceren die elk een gloednieuw optreden hadden voorbereid. De Panda, het Paard, de Bijenkoningin, de Ridder, Kikker en de Olifant stonden te trappelen.
De performance van de vaste kandidaten werd ook ditmaal weer onderbroken door een speciaal gastoptreden. Twee aandoenlijk onbeholpen robotjes kwamen met 't nodige kabaal het podium op om hun nummer te zingen. Na een voor het gevoel eeuwig durende reclamebreak bleek dat Winston en Renate Gerschtanowitz schuil gingen achter de metalen maskers.
Terug naar de show: nadat de zes personages alles hadden gegeven lag hun lot in handen van het publiek. Er werd gestemd en waar Ridder, Kikker, Panda en Olifant direct een ronde verder mochten was het ineens bloedspannend voor de Bijenkoningin en het Paard. Voor een van hen had het laatste uur geslagen en uiteindelijk moest het Paard er aan geloven.
De panelleden moesten vervolgens hun definitieve gok kenbaar maken en ze hadden na twee afleveringen vol hints nog geen idee. Buddy dacht Patty Brard, Loretta meende Olcay Gulsen te zien, volgens Gerard zat Kim-Lian van der Meij in het pak en Carlo gokte op actrice Nada van Nie. Toen het Paard tot de onthulling over ging wisten ze bij het zien van een bos blonde lokken al dat ze allemaal fout zaten. Het Paard bleek the one... the only... Bridget Maasland.
Alle panelleden hadden zich vergaloppeerd, dus deze week heeft geen van beide teams een punt.
Wanneer is The Tribute: Battle of the Bands weer op tv?
10:51Deze ‘red flags’ vielen op bij Winter Vol Liefde-Gilbert: ‘Gewoon een engerd’
10:05Yvon Jaspers enorm geschrokken van ongeluk boer Geert: ‘Alsof familielid iets overkomt’
09:00De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers dolblij voor Robin en Pearl, maar ook voor Elsje
06:47Vanavond op TV: Flikken Maastricht, The voice of Holland, Pixels