TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De winst van Rik en Aimée volgde na een avondvullende eindstrijd waarbij de tien beste acts van het afgelopen seizoen samenkwamen.
Zangers, danscrews, acrobaten, een slangenjongetje en een gitaarvirtuoos. De keuze was reuze en iedereen had een nieuwe act ingestudeerd om juryleden Dan Karaty, Chantal Janzen, Marc-Marie Huijbregts en Edson da Graça te overtuigen dat zij recht hadden op de titel en de hoofdprijs van 50.000 euro. Maar de jury was keihard: na een eerste selectie mochten alleen dansgroep Iron, de jonge gitarist Matthijs en Rik en Aimée door.
Nadat presentatoren Buddy Vedder en Jamai Loman de spanning - zoals dat hoort - vakkundig hadden opgebouwd kwam rond de klok van 22.15 uur het hoge woord eruit. In navolging van Tommy & Rowan in 2020 zijn Rik & Aimée de winnaars. Hun acrobatische dans op de Conchita Wurst klassieker Rise like a phoenix wist de jury volledig in te pakken. Volgens Edson had het duo de meeste groei laten zien. In een eerste reactie bedankte een overdonderde Rik het publiek voor hun vibe.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'