TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De winst van Rik en Aimée volgde na een avondvullende eindstrijd waarbij de tien beste acts van het afgelopen seizoen samenkwamen.
Zangers, danscrews, acrobaten, een slangenjongetje en een gitaarvirtuoos. De keuze was reuze en iedereen had een nieuwe act ingestudeerd om juryleden Dan Karaty, Chantal Janzen, Marc-Marie Huijbregts en Edson da Graça te overtuigen dat zij recht hadden op de titel en de hoofdprijs van 50.000 euro. Maar de jury was keihard: na een eerste selectie mochten alleen dansgroep Iron, de jonge gitarist Matthijs en Rik en Aimée door.
Nadat presentatoren Buddy Vedder en Jamai Loman de spanning - zoals dat hoort - vakkundig hadden opgebouwd kwam rond de klok van 22.15 uur het hoge woord eruit. In navolging van Tommy & Rowan in 2020 zijn Rik & Aimée de winnaars. Hun acrobatische dans op de Conchita Wurst klassieker Rise like a phoenix wist de jury volledig in te pakken. Volgens Edson had het duo de meeste groei laten zien. In een eerste reactie bedankte een overdonderde Rik het publiek voor hun vibe.
Vooruitblik: Cesar Zuiderwijk haalt snoeihard uit naar Golden Earring-tributeband: 'Rot op'
13:45Deze BN'ers maken sowieso hun opwachting in nieuw seizoen Moordfeest
13:30Dit staat de Bevers te wachten in het gloednieuwe seizoen van hun realityshow
13:13Oh jee: verlaat Floris alsnog vrijwillig De Bondgenoten?
12:53Beau van Erven Dorens komt ook in 2026 met winterspecial Casa di Beau