TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De winst van Rik en Aimée volgde na een avondvullende eindstrijd waarbij de tien beste acts van het afgelopen seizoen samenkwamen.
Zangers, danscrews, acrobaten, een slangenjongetje en een gitaarvirtuoos. De keuze was reuze en iedereen had een nieuwe act ingestudeerd om juryleden Dan Karaty, Chantal Janzen, Marc-Marie Huijbregts en Edson da Graça te overtuigen dat zij recht hadden op de titel en de hoofdprijs van 50.000 euro. Maar de jury was keihard: na een eerste selectie mochten alleen dansgroep Iron, de jonge gitarist Matthijs en Rik en Aimée door.
Nadat presentatoren Buddy Vedder en Jamai Loman de spanning - zoals dat hoort - vakkundig hadden opgebouwd kwam rond de klok van 22.15 uur het hoge woord eruit. In navolging van Tommy & Rowan in 2020 zijn Rik & Aimée de winnaars. Hun acrobatische dans op de Conchita Wurst klassieker Rise like a phoenix wist de jury volledig in te pakken. Volgens Edson had het duo de meeste groei laten zien. In een eerste reactie bedankte een overdonderde Rik het publiek voor hun vibe.
Partnerbijdrage
Johan Derksen twijfelt over samenwerking met Lale Gül: 'Ze is de weg kwijt'
11:09Marieke Heebink laat zich uit over Sleepers-rel: 'Te veel stress'
10:33Emma Wortelboer hoopt op eigen interviewprogramma: 'Zoals Theo van Gogh dat ooit deed'
10:08Estavana over aangeschoten Rafael bij Studio Voetbal: 'Hij heeft wel op z'n kop gekregen'
09:40De TV van gisteren: kijkers weten al zeker wie Stars on Stage gaat winnen