TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
The Masked Singer zit er weer op en de winnaar is bekend. Voorafgaand aan de laatste aflevering was natuurlijk de vraag: welke bekende Nederlanders komen uit de overgebleven vier pakken?
Let op: bevat spoilers.
In totaal keken 2,5 miljoen mensen naar de show en dat is nagenoeg evenveel als het aantal kijkers in de halve finale (2,6 mljoen). Ze zagen hoe Cupido, Krokodil, Giraffe en Haai het tegen elkaar op namen.
Na een bijna avondvullende show werd eindelijk bekend wie er won: Cupido. Jamai Loman kwam uit het pak en is de winnaar van deze editie van The Masked Singer. Emma Heesters (krokodil) verloor het duel met Jamai. Daarvoor vielen Tygo Gernandt (giraffe) en Xander de Buisonjé (haai) al af.
Terechte winnaar…
Sympathieke gast…en zeer goed gezongen.#TheMaskedSinger pic.twitter.com/rp3dDsefYM — Starbuck (@starbuck68) December 17, 2021
Jaaaaaaaa leuk #Jamai #TheMaskedSinger goede zanger en leuke kerel! Goed gedaan @JamaiLoman gefeliciteerd 🥂 🎤🎶 — Wendy (@daswendy) December 17, 2021
We hebben je onderschat Jamai. Geweldige deelname! 👏👏 #TheMaskedSinger — Guido🎄 (@GKlerk) December 17, 2021
De zelfspot van Jamai is ongeëvenaard. Heerlijk.#TheMaskedSinger — wilfred (@wilfredvleeuwen) December 17, 2021
Fans hoeven overigens niet al te lang getreurd te zijn dat het erop zit. Op oudjaarsdag is namelijk een speciale feestdagenspecial van The Masked Singer te zien.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'