TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nadat Rayen Panday vorige week in de halve finale als laatste man de competitie moest verlaten was duidelijk dat de opvolger van Michel Mulder een vrouw zou zijn.
Maar wie heeft de beste papieren? De rauwe vocale power van Numidia moest het opnemen tegen het verfijnde stemgeluid van Emma Kok en dan was er nog Janice Blok: tegenwoordig vooral bekend als influencer, maar de realityster is een geschoold zangeres die zelfs les heeft gegeven.

In de finale moesten de kandidaten allen tweemaal optreden: om te beginnen met een nummer dat ze aan het begin van de competitie al hadden gedaan om te laten zien hoe zeer ze gegroeid zijn en vervolgens een ware showstopper die het publiek in het club theater op de stoelen moest zien te krijgen.

Voor Numidia werden songs uit The greatest showman en Dreamgirls geselecteerd, Emma mocht de twee verschillende heksen uit Wicked vertolken en Janice kreeg na een uitstapje naar Burlesque het enige Nederlandstalige lied op haar bord: Ze mag 'm hebben uit de musical Heerlijk duurt 't langst.
Chantal Janzen nam plaats naast vaste juryleden Paul de Leeuw en Albert Verlinde. Het trio kraakte waar nodig wat kleine kritische noten, maar was vooral lovend over het niveau van de kandidaten en de merkbare vooruitgang die iedereen geboekt had.
Het regende dan ook sterren, zowel van de jury als het publiek dat zich in de finale ook actief met de einduitslag mocht bemoeien. Uiteindelijk was het Numidia die overtuigend de concurrentie achter zich liet. Emma Kok werd tweede en voor Blok was er brons.

Kijkers geraakt door emotioneel eerbetoon aan Cees Geel in Flikken Rotterdam
15:37Nieuw seizoen Boer Zoekt Vrouw krijgt kick-off
13:52Dit programma vervangt Een Buitengewoon Gesprek op NPO1
12:40Marjolein en Dylan flirten erop los in De Bondgenoten: 'Doe geen shirt aan'
12:24Wolter Kroes vertelt wat we van zijn reallifesoap De Kroesjes kunnen verwachten