TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zes finalisten strijden zaterdag voor de winst in Make Up Your Mind. Minnie Belle, Pam Je Haar Danst, Bonny on Fire, Marga Brult, Super Casy en Goldie Locks nemen het tegen elkaar op. De panelleden proberen in de finale voor de laatste keer te raden welke BN'ers zijn omgetoverd tot drag queens.
In de finale worden Nikkie de Jager en Fred van Leer bijgestaan door speciale gasten: Ruben Nicolai sluit aan bij team Nikkie en Mart Hoogkamer bij team Fred.
De grote finale begint met een spectaculaire opening, waarin de BN'er drag queens schitteren op een medley. Vervolgens nemen ze het tegen elkaar op in een live lypsync. De BN'er drag queens mogen hun talenten laten zien onder begeleiding van de stemmen van zangeressen Kim-Lian van der Meij, Glennis Grace en Vajèn van den Bosch.
De makers van Make Up Your Mind hebben een nieuwe ronde aan de finale toegevoegd: Beste Drama Queen. In deze acteerronde laten de BN’er Queens hun acteerskills zien. In deze ronde kruipt presentator Carlo Boszhard nog één keer in de rol van Lumière in het sprookje Beauty is een Bitch. Tot slot strijden de twee overgebleven finalisten in de ‘lipsync de longen uit je lijf’-ronde om de titel.
De grote finale van Make Up Your Mind is op zaterdag 26 april om 20:00 uur op RTL 4 te zien. Terugkijken kan via Videoland.
Partnerbijdrage
BBC NL serveert deze kerst een extra spannende special van The Madame Blanc Mysteries. Wat begint als een exclusief kerstavondevenement, verandert razendsnel in een race tegen de klok. Jean staat voor een levensgevaarlijke uitdaging.
Komende week in GTST: Vlammend venijnvuurwerk en de notoire nieuwjaarskater
22:55De Bondgenoten krijgt een kerstspecial en dit is wanneer die te zien is
15:20Rik van de Westelaken vindt twee keer Wie Is de Mol? per jaar te veel
14:08Heftig: Fadi gaat Peter te lijf in De Bondgenoten
13:05Terugkijken: Martijn Krabbé vertelt openhartig over zijn bewogen jaar (RTL Tonight)