TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zes finalisten strijden zaterdag voor de winst in Make Up Your Mind. Minnie Belle, Pam Je Haar Danst, Bonny on Fire, Marga Brult, Super Casy en Goldie Locks nemen het tegen elkaar op. De panelleden proberen in de finale voor de laatste keer te raden welke BN'ers zijn omgetoverd tot drag queens.
In de finale worden Nikkie de Jager en Fred van Leer bijgestaan door speciale gasten: Ruben Nicolai sluit aan bij team Nikkie en Mart Hoogkamer bij team Fred.
De grote finale begint met een spectaculaire opening, waarin de BN'er drag queens schitteren op een medley. Vervolgens nemen ze het tegen elkaar op in een live lypsync. De BN'er drag queens mogen hun talenten laten zien onder begeleiding van de stemmen van zangeressen Kim-Lian van der Meij, Glennis Grace en Vajèn van den Bosch.
De makers van Make Up Your Mind hebben een nieuwe ronde aan de finale toegevoegd: Beste Drama Queen. In deze acteerronde laten de BN’er Queens hun acteerskills zien. In deze ronde kruipt presentator Carlo Boszhard nog één keer in de rol van Lumière in het sprookje Beauty is een Bitch. Tot slot strijden de twee overgebleven finalisten in de ‘lipsync de longen uit je lijf’-ronde om de titel.
De grote finale van Make Up Your Mind is op zaterdag 26 april om 20:00 uur op RTL 4 te zien. Terugkijken kan via Videoland.
Louis van Gaal doet na lang 'nee' zeggen toch mee aan Sterren op het Doek
10:31Op deze manier werd Carrie op Vrijdag toch nog gered van de bezuinigingen
10:00Ewout Genemans licht tipje van de sluier op over Bureau Groningen: 'Verbaas me over hoeveelheid meldingen'
09:55MAFS-Chantal en Temptation Island-Sonny onthullen of ze betaald kregen voor hun deelname aan de realityshows
09:05De TV van gisteren: 100 Dagen sluit de reeks op televisie af met prachtige reacties