TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Queens Willemijn Windjes, Loretta Hijger, Dolores Flores en tegen het duo Shirley Bassie & Adriana Grande wachten met open armen op de komst van Goldie Locks om haar natuurlijk vervolgens met liefde te verslaan. Er kan er maar één de second-chance show winnen en naar de finale gaan.
Lees hier meer over aflevering 5.
Na het eerste loopje belandde Goldie Locks in de zogenoemde gevarenzone. Dit maakt ze goed met haar optreden en ze eindigde op de tweede plek. In de introtekst van Goldie Locks lijken meerdere hints al gegeven te worden in de richting van een bekende schaatser. Zo gaat ze al een rondje mee en in de outfit zien we ook een 2. De hele outfit staat in het teken van Beauty And The Beast. Speelde deze dragqueen daarin een rol? Of deed deze persoon misschien een nummer daarvan in een talentenshow? In de speech wordt de term scheve schaats genoemd en er is een link naar een duo rol en solo rol wat kan betekenen dat het mogelijk gaat om een tweeling of een bekend duo.

En dit alles brengt het kijkende publiek meteen op een overduidelijk spoor namelijk Michel Mulder. Het panel noemde nog René van Kooten, Frank of Ronald de Boer of iemand van het programma De Bachelor.
En goldy locks is Michel Mulder #makeupyourmind — bl?eme (@BloemeEB) April 12, 2025
Goldie locks is Michel Mulder #makeupyourmind — bl?eme (@BloemeEB) April 12, 2025
Royce de vries? #makeupyourmind — esther faber (@esfapo) April 12, 2025
#makeupyourmind een van de broertjes Mulder. Schaatser! Rondjes ... Tweeling. — Odile DeFraye (@OdileDeFraye) April 12, 2025
Goldie loks = michel mulder?#makeupyourmind — Natasja ??? (@NatasjavanElk) April 12, 2025
Moet echt aan Maarten v/d Weijden denken bij Goldie Locks #makeupyourmind — Ollie (@3_Ollie_3) April 12, 2025
Make Up Your Mind is sinds 15 maart 2025 elke zaterdag om 20:00 uur te zien op RTL 4. Terugkijken kan op Videoland.
Vanavond op TV: After the flood, B&B vol liefde, The Departed
11:56Nieuw gezin in Een Huis Vol wil af van hardnekkige vooroordelen: 'Ze dachten dat we uitkeringstrekkers waren'
10:45B&B Vol Liefde-podcast verklaart opvallend verschil: 'Nisha Tara's doelgroep kijkt niet naar RTL'
10:08Video: Patty Brard en Antoine verrassen met openhartige liefdesverhalen in Mi Dushi
10:00Daphne Bunskoek daagt BN’ers uit in Los het op!: ‘De opdrachten zijn redelijk onmogelijk’