TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eén ding staat vast: de zaterdagavond zal er vanaf nu heel anders uitzien.
Wat was het spannend hè? De afgelopen weken zaten we iedere zaterdag weer op het puntje van onze stoel om erachter te komen of 'verrader' Niels Oosthoek nu wel of niet ontmaskerd zou worden door zijn mededeelnemers. Uiteindelijk wist hij iedereen – vooral Leslie Keijzers en Remy Bonjasky – slim te misleiden en er met de zilverschat vandoor te gaan.
Maar genoeg daarover, want helaas zit het seizoen van De Verraders Halloween er toch echt op. Wij vroegen ons daarom af: wat kunnen we aanstaande zaterdag eigenlijk verwachten in de programmering van RTL 4?
Het antwoord: Oh, Wat een Jaar!. Dit spelprogramma trapt direct goed af met een terugblik naar 2006, een jaar vol iconische momenten. Marco Borsato stond destijds bovenaan in de hitlijsten, Paul Verhoeven bracht Zwartboek uit, en we maakten kennis met talentenjacht X-Factor.
Panelleden Ruben Nicolai en Gerard Joling halen vast een van deze of juist andere herinneringen op samen met hun gasten Vivienne van den Assem en Kees Tol. Dit doen ze onder de bezielende leiding van presentatrice Chantal Janzen.
Oh, Wat een Jaar! is vanaf 9 november 2024 iedere zaterdag om 20:00 uur te zien op RTL 4.
Oeps: SBS6 blundert en zet uitslag De Bondgenoten te vroeg online
08:53De TV van gisteren: Kijkers reageren behoorlijk wisselend op De Kerststal van Nederland
08:00Exclusief: Deze zeven BN'ers doen mee aan No Way Back VIPS 2026!
06:47Vanavond op TV: In de voetsporen van de jaren 80, Grote gezinnen, grote vakanties, John Wick: Chapter 3 - Parabellum
21:59Interview Eva Jinek met hoofdofficier van justitie over Marco Borsato verdeelt kijkers