TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eén ding staat vast: de zaterdagavond zal er vanaf nu heel anders uitzien.
Wat was het spannend hè? De afgelopen weken zaten we iedere zaterdag weer op het puntje van onze stoel om erachter te komen of 'verrader' Niels Oosthoek nu wel of niet ontmaskerd zou worden door zijn mededeelnemers. Uiteindelijk wist hij iedereen – vooral Leslie Keijzers en Remy Bonjasky – slim te misleiden en er met de zilverschat vandoor te gaan.
Maar genoeg daarover, want helaas zit het seizoen van De Verraders Halloween er toch echt op. Wij vroegen ons daarom af: wat kunnen we aanstaande zaterdag eigenlijk verwachten in de programmering van RTL 4?
Het antwoord: Oh, Wat een Jaar!. Dit spelprogramma trapt direct goed af met een terugblik naar 2006, een jaar vol iconische momenten. Marco Borsato stond destijds bovenaan in de hitlijsten, Paul Verhoeven bracht Zwartboek uit, en we maakten kennis met talentenjacht X-Factor.
Panelleden Ruben Nicolai en Gerard Joling halen vast een van deze of juist andere herinneringen op samen met hun gasten Vivienne van den Assem en Kees Tol. Dit doen ze onder de bezielende leiding van presentatrice Chantal Janzen.
Oh, Wat een Jaar! is vanaf 9 november 2024 iedere zaterdag om 20:00 uur te zien op RTL 4.
Kippenvel gegarandeerd: De ultieme terugblik op Max Verstappens allereerste wereldtitel (video)
10:04Groot verdriet voor de Verhulstjes
09:34Talkshow Eva gaat er even tussenuit en dit programma komt in de plaats
08:09De TV van gisteren: Kijkers springen in de bres voor Aran Bade in Het Perfecte Plaatje
06:47Vanavond op TV: Sint & De Leeuw, The masked singer, Flodder 3