TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zie meer TVgids.nl resultaten op Google
Maak TVgids.nl je Google-favoriet
Wij hebben het antwoord!
Wie de afgelopen weken op zondagavond rond acht uur inschakelde op RTL 4, kon The Jump niet missen. In het tweede seizoen van deze kennisquiz moesten de kandidaten onder leiding van presentatrice Marieke Elsinga niet alleen hun weg over de brug banen, maar ook lastige vragen beantwoorden. En wie een stelling fout had, viel zo door een van de luiken naar beneden – en dat maakte het spannend.
Toch komt aan al het leuks – of in dit geval, bloedstollends – een einde, want na zondag 9 februari 2025 is het tweede seizoen van The Jump echt voorbij.
Gelukkig hoeft niemand echt in een zwart gat te vallen, want op zondag 16 februari komt RTL met The Summit. In dit nieuwe survivalprogramma gaan twaalf onbekende Nederlanders het avontuur aan om binnen slechts 12 dagen een afgelegen bergtop in het uiterste noorden van Noorwegen te bereiken. De deelnemers hebben 250.000 euro verdeeld over rugzakken die ze moeten meeslepen. Echter, alleen de kandidaten die erin slagen om de eindstreep te halen, mogen dit prijzengeld verdelen.
Benieuwd? Bekijk dan hieronder alvast een trailer!
Dit programma, gepresenteerd door Beau van Erven Dorens, heeft qua spanning en opzet wel iets weg van No Way Back VIPS, dat nog altijd iedere zondag om 20:30 uur te zien is op SBS6. De spanning zal bij de tv-makers dus ook om te snijden zijn: welk programma krijgt de voorkeur van de kijkers?
Je ziet The Summit vanaf zondag 16 februari vanaf 20:00 uur op RTL 4. Terugkijken kan later via Videoland.
Partnerbijdrage
Estavana Polman wordt vaste tafelgast bij Vandaag Inside
07:47De TV van gisteren: RTL Boulevard trekt veel kijkers met eerbetoon aan Peter R. de Vries
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Het perfecte plaatje op reis, The Specialist
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij