TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ondanks dat ook dit seizoen van B&B Vol Liefde weer zeer goed bekeken wordt klinkt er toch steeds meer kritiek op het liefdesprogramma van RTL4. Zo liet Tooske Ragas bijvoorbeeld al weten de spark te missen en nu haalt ook tv-kenner Tina Nijkamp uit naar de makers: 'Het overtuigt allerminst.'
RTL4-contentdirecteur Peter van der Vorst deelde vorige week de Videoland-cijfers van B&B Vol Liefde met het AD: '1,5 miljoen mensen per aflevering kijken de realityserie vooruit.'
Eerlijk is eerlijk: B&B Vol Liefde lijkt wat minder te leven bij de kijker dan vorig jaar. Er wordt in ieder geval minder over gesproken bij het koffie-apparaat. Hoe zou dat kunnen komen? Mediakenner Tina Nijkamp heeft daar wel zo haar mening over: 'Dit seizoen overtuigt allerminst en komt neppig over', schrijft ze in haar column Tina Bekijkt Het.
Die kunnen de makers in hun zak steken. Maar Nijkamp is nog niet klaar: 'Liefdesmatches blijven uit en het helpt niet dat de B&B's massaal in de verkoop blijven staan.'
Dat laatste voedt natuurlijk de geruchten dat de B&B-houders misschien wel alleen maar meedoen met het programma omdat ze hun bedrijf willen verkopen.
B&B Vol Liefde is van maandag tot en met donderdag om 20:30 uur te zien op RTL4. Op Videoland kun je het programma een week vooruit kijken.
Moeder Mary geeft update over Marco Borsato: 'Blije man'
06:47Vanavond op TV: Alpha 00, Moordfeest, Morning Glory
09:10De TV van gisteren: The voice of Holland keert terug met 1,8 miljoen kijkers
08:39Makers Flikken Rotterdam zoeken met spoed donkere bus voor opnames
08:33Beau kondigt nieuwe docuserie aan en zoekt jongeren in jeugdzorg