TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na maanden wachten was het vanavond dan eindelijk zover: de start van de nieuwe RTL 4-talkshow van Arjen Lubach. De eerste uitzending krijgt gemengde reacties.
Na tien jaar bij de VPRO begon Lubach vanavond aan een nieuw hoofdstuk: zijn eerste programma voor RTL 4. Voor de VPRO maakte hij de populaire programma's Zondag met Lubach en De Avondshow met Arjen Lubach. Zijn nieuwe RTL-talkshow krijgt een soortgelijke insteek, want ook in Lubach zal Arjen met een satirische blik kijken naar de maatschappij, politiek en media.
Vanavond was de eerste uitzending van de nieuwe talkshow van Arjen Lubach. Zijn RTL-debuut kan rekenen op wisselende reacties. Veel kijkers zijn kritisch op de show, en dan met name door de lachband die volgens hen te veel aanwezig was in de uitzending. Anderen zijn juist blij met de terugkeer van Lubach. Zie hieronder een greep uit de reacties op X.
Nog steeds niet gelachen.
Wellicht omdat ik thuis geen lachband heb?
#Lubach — Haaijmans (@haaijmans) March 24, 2025
De lachband maakt overuren! #lubach — Patrick Craenmehr (@pcraenmehr) March 24, 2025
Gooi die lachband eruit. #lubach — Boris Uiterdijk (@boriszz) March 24, 2025
Nee, ben inmiddels afgehaakt. Dat “gelach” en “geklap” werkt op m’n zenuwen. #lubach pic.twitter.com/tMOtu8YpNm — ?te®?k (@LenSterk) March 24, 2025
Ben heel blij dat Arjen Lubach een nieuw programma heeft, maar het is wel een stuk commerciëler geworden.#kutreclamestussendoor #lubach — boomerrangman (@boomerjongen) March 24, 2025
Geniaal item over Dick Schoof!#lubach — pensionado Gert-Jan ???? (@GertjanTrumpi) March 24, 2025
Goedkope humor, niet leuk, had gewoon bij de NPO kunnen blijven past beter #lubach — Ray-69 (@Ray691710) March 24, 2025
#Lubach is een achtbaan. De start was wennen en ging te snel, daarna weer een ouderwets sterk item, maar nu met die reclame tussendoor is de schwung en vaart er compleet uit en dat is enorm jammer. De humor is kog steeds snel, sterk en scherp, maar er moet bijgeschaafd worden — Aschwin (@Aschwin_Sprik) March 24, 2025
Lubach is van maandag t/m donderdag om 22:00 uur op RTL 4 te zien.
Als je geen moment wil missen van de Premier League Darts 2026 vanuit Ahoy in Rotterdam dan is er goed nieuws, want het spektakel is gewoon te volgen op televisie!
Sandra uit Married at First Sight 2026 wist van tevoren al wie haar match was: 'Ben gaan googelen'
13:24Anouk briest in De Bondgenoten: 'Ik haat dat wijf'
12:00Dit zie je met Koningsdag 2026 op tv
11:31Nieuw seizoen van Love Island wordt VIP-editie
10:31Pauw & De Wit gemist? Angela de Jong houdt wrange smaak over Marco Borsato