TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dit was het nieuws ging donderdag de mist in bij de 250e aflevering van het programma. Het bleek namelijk helemaal niet de jubileumuitzending te zijn.
Presentator Harm Edens stak de draak met de administratie van het satirische nieuwsprogramma. “Ook op Wikipedia staat dat het de 250e aflevering is en wij hebben dat klakkeloos overgenomen. Uit de grond van ons hart hebben wij Wikipedia vertrouwd. Wij hebben Wikipedia vertrouwd. Maar wat blijkt, ze zijn er twee vergeten. De 250e was twee weken geleden. Welkom bij de 252e aflevering van Dit was het nieuws.”
Toch ging het showballet door en waren er ballonnen in de studio om het geheel toch feestelijk aan te kleden. Het zou de derde mijlpaal voor het NPO-programma zijn dit jaar naast het 25-jarig bestaan en het veertigste seizoen.
Teamcaptain Jan Jaap van der Wal speelde overigens handig in op het gegeven dat de 250e aflevering twee weken terug was. Alberto Stegeman was toen namelijk te gast en die feliciteerde hen niet eens. “Dat is dan ook een onderzoeksjournalist van lik mijn reet. Dat hij dat niet heeft uitgezocht. Hij had het gewoon bloot kunnen leggen.”
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Terugkijken: de geweldige invalbeurt (en goal) van Romelu Lukaku tijdens België - Egypte (WK Voetbal 2026)
07:56De TV van gisteren: Kijkers lovend over De Slimste Mens België
07:00GTST Spoilers - maandag 22 t/m donderdag 25 juni 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, The Lost World: Jurassic Park
21:41Video: Gerard Joling doopt Victor Vlam om tot 'Victor Vals'