TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dit was het nieuws ging donderdag de mist in bij de 250e aflevering van het programma. Het bleek namelijk helemaal niet de jubileumuitzending te zijn.
Presentator Harm Edens stak de draak met de administratie van het satirische nieuwsprogramma. “Ook op Wikipedia staat dat het de 250e aflevering is en wij hebben dat klakkeloos overgenomen. Uit de grond van ons hart hebben wij Wikipedia vertrouwd. Wij hebben Wikipedia vertrouwd. Maar wat blijkt, ze zijn er twee vergeten. De 250e was twee weken geleden. Welkom bij de 252e aflevering van Dit was het nieuws.”
Toch ging het showballet door en waren er ballonnen in de studio om het geheel toch feestelijk aan te kleden. Het zou de derde mijlpaal voor het NPO-programma zijn dit jaar naast het 25-jarig bestaan en het veertigste seizoen.
Teamcaptain Jan Jaap van der Wal speelde overigens handig in op het gegeven dat de 250e aflevering twee weken terug was. Alberto Stegeman was toen namelijk te gast en die feliciteerde hen niet eens. “Dat is dan ook een onderzoeksjournalist van lik mijn reet. Dat hij dat niet heeft uitgezocht. Hij had het gewoon bloot kunnen leggen.”
Vanavond op TV: Brieven aan Hueting, Winter vol liefde, The Adjustment Bureau
21:59Vader van Valentijn Driessen overleden: 'Precies gegaan zoals hij wilde'
20:14Rob Geus en John van den Heuvel ondernemen juridische stappen na uitlatingen Johan Derksen over sauna
15:45Zo mis je geen moment van de uitreiking van de Gouden RadioRing 2026
15:43De complete Formule 1-kalender voor seizoen 2026