TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na een jaar afwezigheid was The Masked Singer terug en niet alleen het publiek in de zaal had er zin in. Presentator Ruben Nicolai bulderde van enthousiasme en vaste panelleden Buddy Vedder, Gerard Joling, Loretta Schrijver en Carlo Boszhard zaten klaar om hun nieuwe collega Monica Geuze te verwelkomen.
Nadat de oude rotten in het vak nieuwkomer Monica hadden ingewerkt was het tijd voor het eerste optreden. Het Nijlpaard mocht beginnen en maakte al direct indruk met haar dansmoves en solide stemgeluid. Na de eerste van vele reclameblokken volgde de Druiventros gevolgd door de Walrus, de Libelle en het Stinkdier die gek genoeg geen Brabants accent meer had zodra hij zong.
Bekijk ook: alles over The Masked Singer
Na een eerste solonummer en een groepsoptreden lag het lot van de karakters in handen van het publiek die genadeloos oordeelden met hun stemkastjes. Het eerste slachtoffer dit seizoen was de Druiventros. Alleen Buddy Vedder wist een punt te scoren door op basis van de hints te concluderen dat het Bert van Leeuwen moest zijn. Het 63-jarige EO-boegbeeld bleek ook daadwerkelijk in het pak te zitten.
Het tweede slachtoffer van de publieksstemming was de Libelle. Het panel meende dat Jaimie Vaes of Leonie Ter Braak moest zijn. Iedereen zat er faliekant naast, het bleek opnieuw een NPO-gezicht. Omroep MAX-presentatrice Dionne Stax kwam tevoorschijn en legde met plezier de hints uit die op haar identiteit wezen. Zo opende ze haar introductiefilmpje met "Goedenavond dames en heren", net zoals ze altijd deed toen ze nog het NOS Journaal presenteerde.
Volgende week volgt de tweede lichting van 5 nieuwe personages met onder meer de Toffe Peer.
John van den Heuvel doet onthulling in nieuwe Videoland Original: topcrimineel Bolle Jos was bijna gepakt
08:11Presentatrice Hila Noorzai bevallen van een zoontje
07:41De TV van gisteren: Kijkers genieten van het Musical Awards Gala
22:00Danique uit MAFS staat open om weer te daten: 'Uit respect naar het programma en Kyle nog niet gedaan'
22:00Rob en Sandra uit MAFS kregen dus toch nog de kans om medekandidaten te ontmoeten