TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Wasbeer, de Wolf, de Schildpad, de Egel en de Maan maakten hun opwachting in een beestachtig goede start van het Masked singer-seizoen. De komende 9 weken raadt Nederland weer mee met panelleden Buddy Vedder, Monica Geuze, Gerard Joling, Carlo Boszhard en Loretta Schrijver.
Na de eerste vijf optredens en een groepsoptreden was het aan het publiek om te stemmen welke twee personages geen ronde verder mochten. Presentator Ruben Nicolai had als eerste slecht nieuws voor de Wasbeer, een sympathiek maar verre van zuiver zingend personage dat niet direct geboren leek om ritmisch te bewegen op een podium.
Meestal heeft het panel grote moeite om op één lijn te komen, maar dankzij de hints waren ze het voor de verandering unaniem met elkaar eens: de Wasbeer kon niemand anders dan Jan de Hoop zijn. De opluchting was groot toen de oud-nieuwslezer zichzelf onthulde. Iedereen heeft alvast één punt.
En toen waren er nog vier. Na de onvermijdelijke reclamebreak was er opnieuw een uitslag: de Egel, Maan en Schildpad waren veilig, maar dat betekende slecht nieuws voor de Wolf. Het panel was ditmaal uiterst verdeeld over de identiteit van de wollige, witte speler. Van Roxy Dekker tot Anouk Smulders, maar iedereen zat er naast toen gravinfluencer Eloise van Oranje zichzelf onthulde.
René van der Gijp vertelt in VI over Maarten Spanjer: 'Het liep altijd uit de hand' (video)
14:42Geen rol voor Cornald Maas bij Songfestival 2027: 'Had het graag nog een keer gedaan'
14:10De eerste beelden van Expeditie Robinson zijn er: 'Jullie zijn écht nog niet klaar voor wat jullie gaan zien'
13:29Nog geen genoeg van De Hanslers? Je kunt vanavond meteen verder kijken
13:00Emotionele start van Flikken Rotterdam: speciaal eerbetoon aan overleden Cees Geel