TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Wasbeer, de Wolf, de Schildpad, de Egel en de Maan maakten hun opwachting in een beestachtig goede start van het Masked singer-seizoen. De komende 9 weken raadt Nederland weer mee met panelleden Buddy Vedder, Monica Geuze, Gerard Joling, Carlo Boszhard en Loretta Schrijver.
Na de eerste vijf optredens en een groepsoptreden was het aan het publiek om te stemmen welke twee personages geen ronde verder mochten. Presentator Ruben Nicolai had als eerste slecht nieuws voor de Wasbeer, een sympathiek maar verre van zuiver zingend personage dat niet direct geboren leek om ritmisch te bewegen op een podium.
Meestal heeft het panel grote moeite om op één lijn te komen, maar dankzij de hints waren ze het voor de verandering unaniem met elkaar eens: de Wasbeer kon niemand anders dan Jan de Hoop zijn. De opluchting was groot toen de oud-nieuwslezer zichzelf onthulde. Iedereen heeft alvast één punt.
En toen waren er nog vier. Na de onvermijdelijke reclamebreak was er opnieuw een uitslag: de Egel, Maan en Schildpad waren veilig, maar dat betekende slecht nieuws voor de Wolf. Het panel was ditmaal uiterst verdeeld over de identiteit van de wollige, witte speler. Van Roxy Dekker tot Anouk Smulders, maar iedereen zat er naast toen gravinfluencer Eloise van Oranje zichzelf onthulde.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'
10:00Eva Eikhout deelt haar tv-aanraders: 'Of ik wil meedoen aan WIDM? Honderd procent'
09:42Wat een score: Nederland - Marokko trok recordaantal kijkers in het holst van de nacht
09:08De TV van gisteren: kijkers stomverbaasd over 'niet terechte' afvaller Het Perfecte Plaatje op Reis
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten