TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na al zeven succesvolle seizoenen van Chateau Meiland, kan een achtste seizoen natuurlijk niet uitblijven. En dat is sneller dan je denkt, want vanaf maandag kunnen we weer genieten van de Meilandjes. Dat betekent maar één ding: hysterie, kibbelen, wijnen en klussen! Shownieuws deelt de eerste beelden.
De eerste beelden beloven alweer een hoop goeds voor de nieuwe afleveringen. Hoewel de familie Meiland nog druk bezig is met de verbouwing van hun eigen villa, zien ze het helemaal zitten om een Bed en Breakast met 14 slaapkamers vanaf de bodem opnieuw op te bouwen.
De Meilandjes krijgen een gouden tip over een boerenhoeve in het oosten van Nederland. Het pension wordt aangekocht en dient ook verbouwd te worden. In seizoen acht speelt het nieuwe pension, Code Rosé, een grote rol.
In de eerste beelden zien we onder andere dat Erica aangeeft nog een hondje te willen. Martien ziet dat echter allesbehalve zitten: ''Ik wil geen honden meer, we hebben al twee honden. Dit is toch verschrikkelijk. Ze pissen wel mijn kleed helemaal onder'', zegt hij erover.
Of Erica hem weet over te halen, is nog even afwachten. In ieder geval kunnen we in het achtste seizoen van Chateau Meiland weer een hoop geklus, hysterie, drama en gekibbel verwachten. Dingen die de kijkers maar al te graag zien.
Het programma is vanaf maandag 27 februari weer wekelijks om 20:30 uur op SBS6 te bewonderen.
Musicalfans opgelet: Stars on Stage keert terug en zoekt publiek
16:59Marijn Kuipers vertelt over aanzoek van Dave Roelvink dat bijna de mist in ging
15:38Na de laatste aflevering klinkt één wens steeds luider onder Dertigers-kijkers
14:09Nieuw programma van de Meilandjes gaat grenzen van het boerenerf over
13:01Een iets minder vol huis voor de familie Wildeman