TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na al zeven succesvolle seizoenen van Chateau Meiland, kan een achtste seizoen natuurlijk niet uitblijven. En dat is sneller dan je denkt, want vanaf maandag kunnen we weer genieten van de Meilandjes. Dat betekent maar één ding: hysterie, kibbelen, wijnen en klussen! Shownieuws deelt de eerste beelden.
De eerste beelden beloven alweer een hoop goeds voor de nieuwe afleveringen. Hoewel de familie Meiland nog druk bezig is met de verbouwing van hun eigen villa, zien ze het helemaal zitten om een Bed en Breakast met 14 slaapkamers vanaf de bodem opnieuw op te bouwen.
De Meilandjes krijgen een gouden tip over een boerenhoeve in het oosten van Nederland. Het pension wordt aangekocht en dient ook verbouwd te worden. In seizoen acht speelt het nieuwe pension, Code Rosé, een grote rol.
In de eerste beelden zien we onder andere dat Erica aangeeft nog een hondje te willen. Martien ziet dat echter allesbehalve zitten: ''Ik wil geen honden meer, we hebben al twee honden. Dit is toch verschrikkelijk. Ze pissen wel mijn kleed helemaal onder'', zegt hij erover.
Of Erica hem weet over te halen, is nog even afwachten. In ieder geval kunnen we in het achtste seizoen van Chateau Meiland weer een hoop geklus, hysterie, drama en gekibbel verwachten. Dingen die de kijkers maar al te graag zien.
Het programma is vanaf maandag 27 februari weer wekelijks om 20:30 uur op SBS6 te bewonderen.
Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van Strijders te zien
15:18Valentijne haalt hard uit naar haar broer Casper in De Bondgenoten: 'Je zet me voor schut'
14:34Zien we Joep Sertons nog terug als acteur? Dit zegt hij zelf
13:52Frans Bauer over nieuwe seizoen De Bauers: 'Rollercoaster van emoties'
13:40Hoe gaat het nu met Rob uit Married at First Sight 2026?