TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De tweedelige eindstrijd wordt gestreden in Marokko waar Fenna Ramos, Antoinette Hertsenberg en Pauline Wingelaar hun eerste shoots mogen doen in miljoenenstad Marrakesh.
Presentator Tijl Beckand wilde als eerste opdracht een plaatje zien van een oase van rust in een drukke stad. De kandidaten gingen op zoek naar uitgestorven steegjes en verlaten straatjes. Tot ieders verbazing leverden Antoinette en Fenna een foto in die op precies dezelfde locatie genomen was. De jury was echter veel meer te spreken over de foto van Antoinette.
Ze kon zich revancheren met de tweede opdracht: een drieluik portretfotografie met inwoners van Marrakesh die samen een verhaal moesten vormen. Ramos meende haar krappe onvoldoende op te kunnen halen door drie oude mannen te vereeuwigen.
Het leverde haar een dikke voldoende op, maar niet genoeg om de 5,4 van haar eerste shoot te compenseren. Zeker niet omdat haar directe concurrente Pauline met een 9 werd beloond voor haar drieluik.
Daarmee is duidelijk dat de ultieme strijd in de fotowedstrijd volgende week losbarst tussen Antoinette Hertsenberg en Pauline Wingelaar.
Wanneer is de finale van Maestro op televisie te zien?
10:18Terugkijken: Monique pakt Denise keihard aan in slotaflevering De Hanslers
10:09Videoland maakt docuserie over hiphopcollectief New Wave
09:17Dit programma vervangt Steenrijk, Straatarm op SBS6
07:42De TV van gisteren: Veel kijkers voor slotaflevering De Hanslers: van de Piste naar de Playa