TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De tweedelige eindstrijd wordt gestreden in Marokko waar Fenna Ramos, Antoinette Hertsenberg en Pauline Wingelaar hun eerste shoots mogen doen in miljoenenstad Marrakesh.
Presentator Tijl Beckand wilde als eerste opdracht een plaatje zien van een oase van rust in een drukke stad. De kandidaten gingen op zoek naar uitgestorven steegjes en verlaten straatjes. Tot ieders verbazing leverden Antoinette en Fenna een foto in die op precies dezelfde locatie genomen was. De jury was echter veel meer te spreken over de foto van Antoinette.
Ze kon zich revancheren met de tweede opdracht: een drieluik portretfotografie met inwoners van Marrakesh die samen een verhaal moesten vormen. Ramos meende haar krappe onvoldoende op te kunnen halen door drie oude mannen te vereeuwigen.
Het leverde haar een dikke voldoende op, maar niet genoeg om de 5,4 van haar eerste shoot te compenseren. Zeker niet omdat haar directe concurrente Pauline met een 9 werd beloond voor haar drieluik.
Daarmee is duidelijk dat de ultieme strijd in de fotowedstrijd volgende week losbarst tussen Antoinette Hertsenberg en Pauline Wingelaar.
Yvon Jaspers (53) hoort weer na operatie: ‘Word zelfs blij van de wasmachine’
10:00Waylon legt uit hoe Sing with Me precies werkt: 'Het gaat echt om het plezier'
09:53Hélène Hendriks (46) ziet Sara bij Talpa: tekent voor vijf jaar bij
09:24De TV van gisteren: Finale Got talent hard onderuit tegen ontknoping Slimste mens
06:47Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Sing with me, Need for Speed