TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Oude programma’s die in een nieuw jasje terugkeren op tv: het komt steeds vaker voor. Een goed voorbeeld is het door Peter Jan Rens bedachte Doet-ie ‘t of Doet-ie ‘t niet? . Na 26 jaar is de Gouden Televizier-Ring winnende show weer op tv, nu met Ruben Nicolai als presentator.
Lees ook: Ook de terugkeer van dit programma neemt Ruben Nicolai voor zijn rekening
Veel programma’s gingen al voor. Zo keerde in 2022 de natuurquiz Waku Waku terug, presenteerde Jan Versteegh tot vorig jaar een vernieuwde versie van Lingo en ook Wie van de Drie is tegenwoordig niet meer uit de programmering weg te denken.
Ook dramaseries maken wel eens een comeback. Zo kondigde Talpa recent een nieuwe reeks van Medisch Centrum West aan. De vraag is welk programma de makers als volgende afstoffen: Ron’s Honeymoonquiz, Ren je Rot of toch Rad van Fortuin?
Doet-ie 't of Doet-ie 't Niet is iedere donderdag vanaf 20:30 uur te zien op RTL4.
GTST-karakter Steef Verduyn neemt afscheid: 'Ik moest even snikken van binnen'
14:25'Goede maatjes' uit B&B Vol Liefde bijna weer herenigd
13:09Goede Tijden? Nu even niet... dit staat Meerdijk deze maand te wachten
12:23Van radio naar beeldbuis: Mattie & Marieke straks elke ochtend ook op tv
10:30Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Miljoenenjacht op tv verschijnt