TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De eerste aflevering van Ranking the stars werd vorige week zaterdag direct uitgezonden na de finale van The masked singer. Die droomstart leverde het spelprogramma al ruim 900.000 kijkers op, maar liefhebbers wisten de show ook op eigen kracht te vinden.
Na een week hadden meer dan 600.000 mensen de eerste aflevering nog eens teruggekeken. Daarmee komt het totale kijkcijfer uit op een indrukwekkende 1,6 miljoen kijkers. Volgens kijkcijferkenner Tina Nijkamp zou het mogelijk zelfs een record kunnen zijn.
Mogelijk maakten de relletjes die uit de eerste twee afleveringen kwamen mensen nieuwsgierig. Zo was er Gordon die aan fatshaming deed en probeerde Paul de Leeuw om Rob Goossens uit de kast te krijgen terwijl Loretta Schrijver voortdurend struikelde over de naam van komiek Rayen Panday. De makers zijn sowieso de lachende derde. Vaste Ranking-gast Patty Brard deelt het goede nieuws met haar volgers.
Kippenvel: Kimberly Fransens schittert met musical-klassieker in Stars On Stage
16:28RTL ziet geen reden tot ingrijpen bij Married At First Sight na ophef Britse editie
16:15Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op vrijdag
15:13Zet je schrap: De eerste beelden van de A.S.S. - Anti Survival Show zijn er
14:56Let op: Op deze datum start de Eredivisie weer