TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De eerste aflevering van Ranking the stars werd vorige week zaterdag direct uitgezonden na de finale van The masked singer. Die droomstart leverde het spelprogramma al ruim 900.000 kijkers op, maar liefhebbers wisten de show ook op eigen kracht te vinden.
Na een week hadden meer dan 600.000 mensen de eerste aflevering nog eens teruggekeken. Daarmee komt het totale kijkcijfer uit op een indrukwekkende 1,6 miljoen kijkers. Volgens kijkcijferkenner Tina Nijkamp zou het mogelijk zelfs een record kunnen zijn.
Mogelijk maakten de relletjes die uit de eerste twee afleveringen kwamen mensen nieuwsgierig. Zo was er Gordon die aan fatshaming deed en probeerde Paul de Leeuw om Rob Goossens uit de kast te krijgen terwijl Loretta Schrijver voortdurend struikelde over de naam van komiek Rayen Panday. De makers zijn sowieso de lachende derde. Vaste Ranking-gast Patty Brard deelt het goede nieuws met haar volgers.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame
11:20GTST-ster Lone van Roosendaal hekelt De bondgenoten: 'Ik kijk dat natuurlijk niet!
11:08De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond
10:00Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'