TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Let op: Spoilers!
Het was Anniek Pheifer die met vlag en wimpel naar de finale vloog voor Quinty Misiedjan en Mátyás Bittenbinder. Deze twee moesten het dus tegen elkaar opnemen in de finale van deze aflevering. Quinty was meerdere keren 'de slimste van de dag'. Vandaag moest ze dus Anniek voor zich dulden.
Mátyás stond voor Quinty in de finale, maar dapper vocht ze zich terug. Het ging zo goed dat ze op een bepaald moment zelfs voor stond met 66 seconden terwijl Mátyás er nog 29 over had. Vier antwoorden waren voor hem genoeg om Quinty weg te spelen. Bij een vraag over de leugendetector noemde hij een aantal antwoorden en paste vervolgens. Een nieuwe stand: 21 seconden voor Mátyás, 26 voor Quinty. Ze mocht nog iets zeggen, maar wist niets.
En dan maakt Quinty een grote fout. Ze vergeet om seconden weg te laten lopen zodat ze onder Mátyás komt en de volgende vraag als eerste mag beantwoorden. Ze zou dan maar twee goede antwoorden hoeven te geven. Ze besefte meteen dat ze een fout had gemaakt en riep: "Kak!" En nogmaals "kak". Ze bleef het herhalen: "Heb ik al kak gezegd?"
Mátyás die de bui al zag hangen dat hij weggespeeld zou worden, krijgt alleen de termen "man, man, man, man", eruit. En de nachtmerrie van Quinty wordt werkelijkheid als Mátyás inderdaad twee goede antwoorden geeft.
Morgenavond is de finale van De Slimste Mens tussen Mátyás Bittenbinder, Anniek Pheifer en Martin Rombouts rond 20:30 uur op NPO 1.
GTST Spoilers - maandag 27 t/m donderdag 30 april 2026
22:12Kijkers verdeeld over Kopen Zonder Kijken-stel met flink budget: 'Flabbergasted'
20:44Beveiliging duwt jongens live uit studio Eva Jinek: 'Zijn dit die gasten van Joling?'
16:10Deze BN'ers doen mee aan Hunted VIPS 2026
15:31Dit programma vervangt Rust en Vreugd op NPO 1