TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Carrie ten Napel was als kind al gefascineerd door de Alpen. Grappig genoeg bevat haar naam Napel dezelfde letters als dat berggebied.
De presentatrice begon haar reis in het westelijke deel van de bergketen. Elke aflevering trok ze verder oostwaarts en ze is nu in het laatste Alpenland aangekomen: Slovenië. Carrie bezoekt het Socadal, vernoemd naar de rivier die nu aangenaam tijdverdrijf biedt aan liefhebbers van wildwatersporten.
In vroeger tijden werd hier vaak gevochten. De bevolking zit nog vol tragische verhalen uit die tijd.
Na 2000 kilometer en acht Alpenlanden eindigt Ten Napel haar trip in Triëst. Dat wordt wel de koffiehoofdstad van Italië genoemd. Er zijn volop koffiebarretjes en de fabrieken van het koffiemerk Illy zijn er gevestigd.
De laatste aflevering van Een Jaar in de Alpen zie je op zondag 26 oktober 2025 om 20:20 uur op NPO 2.
Partnerbijdrage
Programma Olympische Winterspelen vrijdag 20 februari: Schaatsen en Shorttrack
20:24Bekende tv-hond Babs van de familie Meiland is overleden
20:22Kjeld Nuis dolblij met bronzen medaille: ‘Kleur kon mij geen moer schelen’
20:02Haha! Erben Wennemars gaat uit z’n dak en sloopt bril van journalist (video)
19:11Dit is de jury van het vernieuwde Got Talent