TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bij RTL Boulevard vertelde Caroline Tensen over het nieuwe seizoen dat tevens 't twintigste jaar van het spelprogramma is.
Vanwege de maatregelen rond het coronavirus hebben de makers wel de nodige aanpassingen gedaan. 100 mensen in het publiek is nog niet toegestaan, daarom wordt het spel dit jaar omgedoopt tot Een tegen 50. Het publiek zit verspreid over de tribunes en als iemand naar beneden moet om het spel te spelen, moet de hele rij preventief even aan de kant.
Naast de logisitieke uitdagingen zitten de makers met een nieuw probleem bij Een tegen 50. Het is namelijk een stuk makkelijker om maar de helft van de normale 100 tegenstanders weg te hoeven spelen. Het is nog niet duidelijk hoe dit gecompenseerd gaat worden: of er is minder geld te verdienen, of ze maken het spel lastiger door bijvoorbeeld een hulplijn weg te halen.
Het wordt hoe dan ook stressen, want de opnames mogen pas per 1 juli beginnen. Op die datum mogen van de overheid weer 100 man in 1 ruimte samenkomen en dat aantal is nodig om naast de kandidaten en Caroline ook de productiecrew erbij te laten zijn. De eerste aflevering van Een tegen 50 is echter al op 5 juli te zien bij RTL 4, dus het is aanpoten geblazen.
In de rechtbank: Maxime Meiland treft schikking na drie jaar, Yvonne Coldeweijer en Talpa niet
20:02Beau en Humberto reppen niet over Renze nu RTL Tonight stopt
19:08Veel bekende namen in cast van nieuwe serie Mocros
15:10Loiza Lamers en Gabriël Martina presenteren nieuw realityprogramma Ticket to the Tribes
14:40Johan Derksen ziet Albert Verlinde en Lale Gül graag terug bij Vandaag Inside na stoppen RTL Tonight