TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Alvast een goede eerste indruk krijgen? Hieronder vind je de allereerste beelden.
In het nieuwste seizoen van De Verraders Halloween zullen dertien bekende gezichten, waaronder Nienke Plas, Marco Schuitmaker en Georgina Verbaan, strijden om een aanzienlijke zilverschat bij elkaar te verdienen. Maar daar draait het natuurlijk niet alleen om. De échte uitdaging ligt in het opsporen van de Verraders. Wie heeft presentator Frank Evenblij ditmaal aangewezen om 's nachts het lot van de andere deelnemers te bezegelen?
Dit gebeurt in deze spin-off natuurlijk wel net iets anders dan in de reguliere variant. De opdrachten zijn enger, de rondetafels meedogenlozer en de algehele sfeer angstaanjagender.
Als dat laatste al als muziek in je oren klinkt, raden we je aan om zo snel mogelijk de eerste beelden te bekijken. Je krijgt dan al direct een goede indruk van wat er komend seizoen allemaal op het programma staat.
De Verraders Halloween is vanaf zaterdag 28 september wekelijks om 20:00 uur te zien op RTL 4. Vanaf die datum staan de eerste twee afleveringen ook op Videoland.
Paul de Leeuw verklapt welk tv-programma hij het liefst kijkt: 'Ik moet daar ontzettend om lachen'
10:00Fockeline Ouwerkerk dolblij dat het tweede seizoen van Zussen er is: 'Nog niet klaar met Nienke'
09:20Viktor Brand blaast Waar Doen Ze Het Van? nieuw leven in op SBS6
08:50Op deze datum gaat het programma van Matthijs van Nieuwkerk en Shirma Rouse van start
08:30De TV van gisteren: Devon steelt de harten van heel B&B-kijkend Nederland