TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat deelt Janny zojuist via Instagram.
Lees ook: André van Duin trekt stekker uit Denkend aan Mallorca
Denkend aan Holland heeft eigenlijk geen introductie meer nodig. Inmiddels zijn meer dan 1 miljoen kijkers er wel van op de hoogte dat in dit populaire Omroep MAX-programma presentatoren André van Duin en Janny van der Heijden door Nederland touren per boot. Iedere afleveringen weer ontdekken ze prachtige plekken, genieten ze van de natuur en proeven ze lokale lekkernijen.
Welke plekken ze het komende seizoen aandoen, houdt Janny van der Heijden nog geheim. Wel heeft ze alvast slecht nieuws voor de Limburgse kijkers: Noord-Limburg slaan ze over.
Zin in een allereerste sneak peek? Bekijk hieronder dan snel de eerste beelden van zowel Janny als hondje Nhaan.
Dit bericht op Instagram bekijken
Het nieuwe seizoen van Denkend aan Holland zal na de sportzomer en de Olympische Spelen weer wekelijks te zien zijn op NPO1. Fans moeten echter wel rekening houden met de wat kortere duur van het programma: volgens Janny zal ook ditmaal de reeks slechts vier afleveringen beslaan.
Wil je altijd op de hoogte zijn van het laatste entertainmentnieuws? Dan hebben wij de gouden tip voor je. Namelijk TVgids.nl op Google Discover!
De tv-aanraders van Hans Klok: 'Híer kan ik echt om lachen'
09:57De familie Verleg uit Een Huis Vol Emigreert verwelkomt zesde kindje: 'We zijn enorm aan het genieten'
09:50Kippenvel: Danny Vera en Bente zingen Rollercoaster bij De Vrienden van Amstel LIVE
09:43RTL Tonight begint vanaf 2 februari 2026 later: dit is waarom
09:14Karine blikt terug op razendsnelle exit in Winter Vol Liefde: 'Klaas is een hork'