TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat deelt Janny zojuist via Instagram.
Lees ook: André van Duin trekt stekker uit Denkend aan Mallorca
Denkend aan Holland heeft eigenlijk geen introductie meer nodig. Inmiddels zijn meer dan 1 miljoen kijkers er wel van op de hoogte dat in dit populaire Omroep MAX-programma presentatoren André van Duin en Janny van der Heijden door Nederland touren per boot. Iedere afleveringen weer ontdekken ze prachtige plekken, genieten ze van de natuur en proeven ze lokale lekkernijen.
Welke plekken ze het komende seizoen aandoen, houdt Janny van der Heijden nog geheim. Wel heeft ze alvast slecht nieuws voor de Limburgse kijkers: Noord-Limburg slaan ze over.
Zin in een allereerste sneak peek? Bekijk hieronder dan snel de eerste beelden van zowel Janny als hondje Nhaan.
Dit bericht op Instagram bekijken
Het nieuwe seizoen van Denkend aan Holland zal na de sportzomer en de Olympische Spelen weer wekelijks te zien zijn op NPO1. Fans moeten echter wel rekening houden met de wat kortere duur van het programma: volgens Janny zal ook ditmaal de reeks slechts vier afleveringen beslaan.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'