TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Videoland plaatste woensdag op Instagram een teaser met de eerste beelden en ze liegen er niet om.
Ook in dit seizoen gaan elf VIPS onder leiding van diverse oud-Special Forces operators de uitdaging van hun leven aan. Ergens diep in de bossen van Slovenië geven ze alle controle uit handen. Ze volgen namelijk de training die gebaseerd is op de realistische Special Forces training, oftewel: de zwaarste van Nederland.
En één ding is 100 procent zeker: de BN'ers komen zichzelf stuk voor stuk keihard tegen en moeten hun grootste angsten onder ogen zien. Onder meer Kaj Gorgels, Ferry Doedens, Donny Roelvink en Sylvia Geersen gaan deze uitdaging aan.
Special Forces VIPS is vanaf woensdag 2 november wekelijks te zien bij Videoland.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Op deze manier is VI concurrenten Renze en Pauw & De Wit te slim af
10:23Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is
08:32Tamara Elbaz en Maria Tailor keren terug in The Real Housewives of Amsterdam
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten