TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Videoland plaatste woensdag op Instagram een teaser met de eerste beelden en ze liegen er niet om.
Ook in dit seizoen gaan elf VIPS onder leiding van diverse oud-Special Forces operators de uitdaging van hun leven aan. Ergens diep in de bossen van Slovenië geven ze alle controle uit handen. Ze volgen namelijk de training die gebaseerd is op de realistische Special Forces training, oftewel: de zwaarste van Nederland.
En één ding is 100 procent zeker: de BN'ers komen zichzelf stuk voor stuk keihard tegen en moeten hun grootste angsten onder ogen zien. Onder meer Kaj Gorgels, Ferry Doedens, Donny Roelvink en Sylvia Geersen gaan deze uitdaging aan.
Special Forces VIPS is vanaf woensdag 2 november wekelijks te zien bij Videoland.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden