TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat maakte Videoland zaterdag bekend.
Sinds de terugkeer van De Bachelor op tv is er voor het eerst weer gekozen voor onbekende vrijgezellen. In de vorige twee seizoenen zochten BN’ers Tony Junior en Thomas van der Vlugt naar liefde. In De Bachelorette zocht onder anderen Sylvia Geersen naar een relatie. Hieruit kreeg ze een relatie met Joris, die net voorbij is.
Advocaat Paul is via zijn werk veel op exclusieve feesten te vinden maar een Amsterdamse kroeg of leuk festival pakt hij ook met liefde mee. Zijn familie is alles voor hem en met zijn zus reist hij het liefst de hele wereld over. En dan de liefde. Hij zoekt een vrouw met wie hij zijn kijk op de wereld deelt en kan lachen. Anders zijn dan anderen en buiten de lijntjes kleuren, daar is hij naar op zoek.
En dan is er nog vastgoedondernemer Rien. Hij woont op Ibiza en heeft een lief en avontuurlijk karakter. Hij heeft geen vast type waar hij naar zoekt maar hoopt vooral dat hij iemand vindt waarmee het op zielsniveau klikt. En niet onbelangrijk: de vrouw moet de moeder worden van zijn kinderen.
Het is Monica Geuze die het programma wederom presenteert en zij belooft nu al dat het seizoen onvergetelijk zal worden. "Twee mannen die dit romantische avontuur aangaan: dat betekent een twee keer zo groot avontuur en een dubbele dosis romantiek."
De Bachelor is vanaf 7 maart wekelijks te streamen, exclusief bij Videoland.
Bekijk de eerste beelden van het tweede seizoen De Hanslers: Van de Piste naar de Playa
10:16De eerste beelden van Bestemming X 2026 zijn verschenen
10:00Barbara de Loor onthult haar favoriete serie: 'Er zit veel humor en zelfspot in'
09:54Hoe leuk: alle afleveringen van De Fabeltjeskrant komen online
09:23Dit gaat er nu echt veranderen voor BinnensteBuiten in 2027