TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat maakte Videoland zaterdag bekend.
Sinds de terugkeer van De Bachelor op tv is er voor het eerst weer gekozen voor onbekende vrijgezellen. In de vorige twee seizoenen zochten BN’ers Tony Junior en Thomas van der Vlugt naar liefde. In De Bachelorette zocht onder anderen Sylvia Geersen naar een relatie. Hieruit kreeg ze een relatie met Joris, die net voorbij is.
Advocaat Paul is via zijn werk veel op exclusieve feesten te vinden maar een Amsterdamse kroeg of leuk festival pakt hij ook met liefde mee. Zijn familie is alles voor hem en met zijn zus reist hij het liefst de hele wereld over. En dan de liefde. Hij zoekt een vrouw met wie hij zijn kijk op de wereld deelt en kan lachen. Anders zijn dan anderen en buiten de lijntjes kleuren, daar is hij naar op zoek.
En dan is er nog vastgoedondernemer Rien. Hij woont op Ibiza en heeft een lief en avontuurlijk karakter. Hij heeft geen vast type waar hij naar zoekt maar hoopt vooral dat hij iemand vindt waarmee het op zielsniveau klikt. En niet onbelangrijk: de vrouw moet de moeder worden van zijn kinderen.
Het is Monica Geuze die het programma wederom presenteert en zij belooft nu al dat het seizoen onvergetelijk zal worden. "Twee mannen die dit romantische avontuur aangaan: dat betekent een twee keer zo groot avontuur en een dubbele dosis romantiek."
De Bachelor is vanaf 7 maart wekelijks te streamen, exclusief bij Videoland.
Jan-Willem Roodbeen heeft zin in Jan-Willem Ruimt op!: 'Hier komen alle dingen uit mijn radiocarrière samen'
09:26Flikken Maastricht-finale beantwoordt dé vraag waar fans op wachten
08:06De TV van gisteren: Kyle én Danique stormen woedend weg tijdens gesprek met expert in MAFS
22:09Danique krijgt lovende woorden en bijval van MAFS-kijkers
15:26De eerste beelden van Het Jachtseizoen: Most Wanted 2026 zijn verschenen