TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Videoland deelt vanmiddag de eerste beelden van het nieuwe seizoen.
In de beelden is te zien hoe het vies, nat en smerig wordt maar ook hoe de ene rekruut een piercing bij de ander moet verwijderen.
Niet alleen bekende Nederlanders doen dit seizoen mee. Naast onder meer zangeres Raffaëla Paton, actrice Anouk Maas en voormalig professioneel wielrenner Michael Boogerd doen ook een aantal onbekende Nederlanders mee. In totaal veertien rekruten worden gedwongen hun grenzen mijlenver te verleggen. Ze doen mee aan de zwaarste training van Nederland en ondergaan hun grootste angsten.
Een nieuw seizoen Special Forces VIPS: Wie Durft Wint is vanaf zondag 16 april te zien op Videoland.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij