TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het verhaal van de Argentijnse econome Máxima die in New York werkt en kroonprins Willem-Alexander. Dit staat centraal in de nieuwe 6-delige dramaserie die vanaf volgend voorjaar te zien is. En Videoland heeft de eerste beelden gedeeld.
Eerder werd 2023 bekendgemaakt, maar het is dus verplaatst naar 2024.
De Argentijnse actrice Delfina Chaves speelt de rol van de koningin. Acteur Martijn Lakemeier gaat de rol van koning Willem-Alexander op zich nemen.
Woensdag werd op de seizoenspresentatie van RTL bekendgemaakt dat Krezip de titelsong en muziek voor de serie verzorgd heeft. Tijdens het event deed de band een voorproefje van de titelsong Tomorrow Starts Today. Ook door de serie heen komen er nog nummers voorbij van de band. Zangeres Jacqueline Govaert: "Het was heerlijk om in de huid van Máxima te kruipen en haar gevoelens en emoties te vertalen via onze muziek."
Dit bericht op Instagram bekijken
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los