TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het verhaal van de Argentijnse econome Máxima die in New York werkt en kroonprins Willem-Alexander. Dit staat centraal in de nieuwe 6-delige dramaserie die vanaf volgend voorjaar te zien is. En Videoland heeft de eerste beelden gedeeld.
Eerder werd 2023 bekendgemaakt, maar het is dus verplaatst naar 2024.
De Argentijnse actrice Delfina Chaves speelt de rol van de koningin. Acteur Martijn Lakemeier gaat de rol van koning Willem-Alexander op zich nemen.
Woensdag werd op de seizoenspresentatie van RTL bekendgemaakt dat Krezip de titelsong en muziek voor de serie verzorgd heeft. Tijdens het event deed de band een voorproefje van de titelsong Tomorrow Starts Today. Ook door de serie heen komen er nog nummers voorbij van de band. Zangeres Jacqueline Govaert: "Het was heerlijk om in de huid van Máxima te kruipen en haar gevoelens en emoties te vertalen via onze muziek."
Dit bericht op Instagram bekijken
Complimentenregen voor Roxeanne Hazes na dit optreden in Stars on Stage
09:26De TV van gisteren: kijkers zien Beau koeltjes afscheid nemen van RTL Tonight
06:47Vanavond op TV: The connection, The house of hide & seek, Addams Family Values
21:44Beau neemt afscheid van RTL Tonight: 'Toch wel een beetje een bevrijding'
16:05Op deze datum zie je de registratie van Concert at Sea 2026