TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Carolien en Corine zijn het eerste lesbische stel van Help, mijn man is klusser dat de titel van het programma voor de gelegenheid niet heeft aangepast aan de situatie. Maar leuk is het wel om voor de verandering eens een vrouwelijke klusser te zien die niets afmaakt en leeft in een puinhoop. Haar slaapkamer staat door al dat getwijfel zelfs al twee jaar in de woonkamer.
Corine heeft genoeg van de situatie. De dames hadden allebei een langdurige relatie met een man achter de rug toen ze verliefd werden. Ze trouwden en kochten een huis om samen in te klussen maar hun prille huwelijk overleefde de ruzies tijdens de verbouwing niet. Toch kwamen ze weer bij elkaar en lijkt de liefde sterker dan ooit. Er is weer een serieuze vaste relatie, maar samenwonen zit er niet in nu er al twee jaar helemaal niet meer wordt geklust. Carolien roept de hulp van John Williams en het klusteam in om Corine eindelijk eens knopen te laten doorhakken.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Programma WK voetbal zondag 14 juni
12:39The Voice Kids zoekt nu al kandidaten voor nieuw seizoen
11:42Katy Perry bij de openingsceremonie van het WK voetbal gemist? Bekijk hier alle optredens terug
11:01Winter vol liefde ster-Elsje doet boekje open over omstreden ex Gilbert: 'Hij heeft over alles gelogen'
09:54De TV van gisteren: Stars on stage best bekeken alternatief voor WK voetbal