TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Als je nog niet alles wil weten, lees dan niet verder.
Als we het voorproefje mogen geloven is het Marlijn Weerdenburg die het aandurft om De Diepte van S10 te zingen als haar karakter Maria in The Passion. Actueler kan niet, want S10 deed in 2022 mee aan het Songfestival met haar nummer De Diepte.
Het is overigens niet het eerste nummer dat al getoond wordt op Instagram. Eerder zagen we bijvoorbeeld al Buddy Vedder die als Judas de longen uit zijn lijf zingt met het nummer Sorry ik wou dat ik het anders kon. Dit is de Nederlandse versie van Sorry van Nothing But Thieves.
Dit bericht op Instagram bekijken
Ferdi Stofmeel (Petrus), Bertrie Wierenga (Maria Magdalena) en Sinan Eroglu (Jezus) horen we tijdens de uitzending van het Paasverhaal met Blijf nog even hier van Tabitha en Paskal Jakobsen.
Dit bericht op Instagram bekijken
Dit bericht op Instagram bekijken
Zo gaat het met Peter Jan Rens na beroerte en hartproblemen
13:36Monique Hansler: 'Dit ga je niet zien in het nieuwe seizoen'
12:35Een Huis Vol is vanaf deze dag weer terug op tv
12:25Geïrriteerde Casper in De Bondgenoten: 'Je moet niet zo snauwen naar mij'
11:55De 5 beste programma's om deze week te streamen