TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Ik ben er weer!" pent Els bij een foto van haar en Mike in hun oranje overall. "Samen met mijn Mike heb ik deze afgelopen week een ongelooflijk avontuur beleefd voor Het Jachtseizoen: Most Wanted." Els mag uiteraard nog niks loslaten over de ontknoping. Wel geeft ze te kennen dat ze nog gekker is geworden op Mike. "Wat een prachtig mens, puur, lief en een hart van goud! Heel bijzonder dit met hem te hebben mogen doen."
Ook dankt ze alle fans die Els en Mike hebben geholpen tijdens hun Jachtseizoen-avontuur. "Zoveel berichten, zoveel hulp aangeboden. (...) Zoveel mooie mensen ontmoet, met allemaal het hart op de juiste plek, leuke ontmoetingen, gesprekken met wildvreemden, heel veel gelachen, zo veel indrukken." Els zegt het allemaal 'even te moeten laten bezinken'. "Heel indrukwekkend. (...) Ik ben een blij en dankbaar mens."
Dit bericht op Instagram bekijken
Naast Els en Mike deden Sam en Rijk Hofman, Michella Kox, JayJay Boske, Bizzey, Tygo Gernandt, Rhodé Kok, Ouassima Tajmout, Morad El Ouakili, Dyantha Brooks, Stuntje en Donny Ronny en Thijs Zeeman mee. Wie de BN'ers de afgelopen dagen spotten in hun oranje overall, konden een heuse tiplijn bellen. Benieuwd wie Giel de Winter, Thomas van der Vlugt en Stefan Jurriens allemaal in de kraag hebben weten te vatten?
Het Jachtseizoen: Most Wanted is vanaf zaterdag 19 oktober te zien op Videoland.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster
08:14De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji
16:47Veelbesproken influencer Anna Dobber blikt terug in EO-special