TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat doet ze uit de doeken in een interview met De Volkskrant. De Mol is een groot voorbeeld voor Wortelboer, zo zegt ze. "Ik wil ook gewoon graag nummer één worden. Vooral de spelshows die Linda de Mol doet, dat trekt mij enorm. Dat vind ik zoiets magisch. Dat hoop ik ooit nog te kunnen doen. Dan zou ik willen zijn: Astrid Joosten meets Linda de Mol meets Willem Ruis."
In hetzelfde interview haalt Wortelboer ook uit naar Chantal Janzen, die ze minder goed vindt. "Chantal doet wel alsof zij de nummer één is, maar dat is ze niet", zegt de jonge presentatrice erover.
Al lange tijd wordt geschreven over een ruzie tussen De Mol en Janzen, maar het is niet geheel duidelijk wat de status daarvan is. Naar verluidt de bron van de ellende: Janzen nam het programma Oh, Wat Een Jaar! over van De Mol, die dat niet bepaald sjiek vond.
Kees van der Spek haalt uit naar critici: 'Wij zijn geen arrestatieteam'
14:06Nieuwe gezichten en oude problemen: Dit zijn de eerste beelden van Medisch Centrum West
13:33Deze zeven BN'ers worden getipt voor Wie is de Mol? en ook de locatie lijkt bekend
11:24Shownieuws: dit zijn de vervallen huizen van Emile Ratelband in Arnhem
09:58De Bogaartjes laten zich uit over De Hanslers na familieruzie