TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat doet ze uit de doeken in een interview met De Volkskrant. De Mol is een groot voorbeeld voor Wortelboer, zo zegt ze. "Ik wil ook gewoon graag nummer één worden. Vooral de spelshows die Linda de Mol doet, dat trekt mij enorm. Dat vind ik zoiets magisch. Dat hoop ik ooit nog te kunnen doen. Dan zou ik willen zijn: Astrid Joosten meets Linda de Mol meets Willem Ruis."
In hetzelfde interview haalt Wortelboer ook uit naar Chantal Janzen, die ze minder goed vindt. "Chantal doet wel alsof zij de nummer één is, maar dat is ze niet", zegt de jonge presentatrice erover.
Al lange tijd wordt geschreven over een ruzie tussen De Mol en Janzen, maar het is niet geheel duidelijk wat de status daarvan is. Naar verluidt de bron van de ellende: Janzen nam het programma Oh, Wat Een Jaar! over van De Mol, die dat niet bepaald sjiek vond.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'