TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat doet ze uit de doeken in een interview met De Volkskrant. De Mol is een groot voorbeeld voor Wortelboer, zo zegt ze. "Ik wil ook gewoon graag nummer één worden. Vooral de spelshows die Linda de Mol doet, dat trekt mij enorm. Dat vind ik zoiets magisch. Dat hoop ik ooit nog te kunnen doen. Dan zou ik willen zijn: Astrid Joosten meets Linda de Mol meets Willem Ruis."
In hetzelfde interview haalt Wortelboer ook uit naar Chantal Janzen, die ze minder goed vindt. "Chantal doet wel alsof zij de nummer één is, maar dat is ze niet", zegt de jonge presentatrice erover.
Al lange tijd wordt geschreven over een ruzie tussen De Mol en Janzen, maar het is niet geheel duidelijk wat de status daarvan is. Naar verluidt de bron van de ellende: Janzen nam het programma Oh, Wat Een Jaar! over van De Mol, die dat niet bepaald sjiek vond.
Op deze datum is de nieuwe Videoland-serie Rippers te zien
14:42Leonie ter Braak neemt presentatie Het Perfecte Plaatje op Reis over van Tijl Beckand
14:38Oeps! Er blijkt een grote fout te zitten in het nieuwe seizoen van de serie Máxima
14:25RTL stopt met Te Land, Ter Zee en in de Lucht
13:51Bekijk de eerste beelden én BN'ers van het nieuwe programma A Beautiful Mess