TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat doet ze uit de doeken in een interview met De Volkskrant. De Mol is een groot voorbeeld voor Wortelboer, zo zegt ze. "Ik wil ook gewoon graag nummer één worden. Vooral de spelshows die Linda de Mol doet, dat trekt mij enorm. Dat vind ik zoiets magisch. Dat hoop ik ooit nog te kunnen doen. Dan zou ik willen zijn: Astrid Joosten meets Linda de Mol meets Willem Ruis."
In hetzelfde interview haalt Wortelboer ook uit naar Chantal Janzen, die ze minder goed vindt. "Chantal doet wel alsof zij de nummer één is, maar dat is ze niet", zegt de jonge presentatrice erover.
Al lange tijd wordt geschreven over een ruzie tussen De Mol en Janzen, maar het is niet geheel duidelijk wat de status daarvan is. Naar verluidt de bron van de ellende: Janzen nam het programma Oh, Wat Een Jaar! over van De Mol, die dat niet bepaald sjiek vond.
Na discussie over kijkcijfers komt A.S.S. - Anti Survival Show toch terug voor in ieder geval een reünie
14:17Claire Bender is dol op prinses Mabel: 'Het klinkt alsof ik verliefd op haar ben'
13:32Albert Verlinde niet langer exclusief bij RTL en maakt opvallende tv-switch
13:01'Vanaf deze datum is Grand Hotel aan Zee te zien'
12:01Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op vrijdag