TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat doet ze uit de doeken in een interview met De Volkskrant. De Mol is een groot voorbeeld voor Wortelboer, zo zegt ze. "Ik wil ook gewoon graag nummer één worden. Vooral de spelshows die Linda de Mol doet, dat trekt mij enorm. Dat vind ik zoiets magisch. Dat hoop ik ooit nog te kunnen doen. Dan zou ik willen zijn: Astrid Joosten meets Linda de Mol meets Willem Ruis."
In hetzelfde interview haalt Wortelboer ook uit naar Chantal Janzen, die ze minder goed vindt. "Chantal doet wel alsof zij de nummer één is, maar dat is ze niet", zegt de jonge presentatrice erover.
Al lange tijd wordt geschreven over een ruzie tussen De Mol en Janzen, maar het is niet geheel duidelijk wat de status daarvan is. Naar verluidt de bron van de ellende: Janzen nam het programma Oh, Wat Een Jaar! over van De Mol, die dat niet bepaald sjiek vond.
Maandag in emotionele aflevering Kopen Zonder Kijken: 'Ik wil niet verhuizen, maar het moet wel'
16:02Valerio Zeno doet open sollicitatie voor Het Perfecte Plaatje
14:26'Cabaretière Martine Sandifort krijgt een eigen documentaire bij de NPO'
13:27Camiel Kesbeke over mogelijk nieuw seizoen De Augurkenkoning: 'Het moet niet herhalend zijn'
12:20GTST-ster Noa Zwan openhartig over impact van haar rol: 'Heftig om te spelen maar ook belangrijk om te laten zien'