TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De 22-jarige presentatrice probeerde in haar rubriek EmmaDouzePoints, te zien in YUNG DWDD, haar "grote droom" achterna te gaan, namelijk het presenteren van de puntentelling. Voor dat item nam ze al eens dezelfde tatoeage als Songfestival-ganger Waylon.
Op haar Instagram steekt Wortelboer haar enthousiasme niet onder stoelen of banken. En geef haar eens ongelijk. "JAAAA ik kan het bijna niet geloven, maar ik mag de punten namens Nederland gaan geven tijdens het EUROVISIE SONGFESTIVAL BITCHEZ Tot 18 mei!!! Love you"
Tijdens afgelopen editie, die werd gewonnen door de Israëlische Netta, mocht OG3NE de punten namens Nederland uitdelen. Het zangtrio deed zelf eerder mee aan het liedjesfestijn met het nummer Light and shadows. Voor Nederland doet dit jaar Duncan Laurence mee met het nummer Arcade.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'