TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De 22-jarige presentatrice probeerde in haar rubriek EmmaDouzePoints, te zien in YUNG DWDD, haar "grote droom" achterna te gaan, namelijk het presenteren van de puntentelling. Voor dat item nam ze al eens dezelfde tatoeage als Songfestival-ganger Waylon.
Op haar Instagram steekt Wortelboer haar enthousiasme niet onder stoelen of banken. En geef haar eens ongelijk. "JAAAA ik kan het bijna niet geloven, maar ik mag de punten namens Nederland gaan geven tijdens het EUROVISIE SONGFESTIVAL BITCHEZ Tot 18 mei!!! Love you"
Tijdens afgelopen editie, die werd gewonnen door de Israëlische Netta, mocht OG3NE de punten namens Nederland uitdelen. Het zangtrio deed zelf eerder mee aan het liedjesfestijn met het nummer Light and shadows. Voor Nederland doet dit jaar Duncan Laurence mee met het nummer Arcade.
Tina Nijkamp onthult salaris Wilfred Genee bij Vandaag inside
20:21Kerststress en familiechaos: Één Grote Familie krijgt eigen kerstfilm op Videoland
14:15Rechtszaak van Yvonne Coldeweijer tegen Talpa gaat om 'gestopte vergoeding'
14:03Actrice Ortál Vriend weemoedig over laatste opnames Flikken Rotterdam
13:30Merel Westrik geeft uniek afscheidscadeau bij laatste ochtendshow