TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De 22-jarige presentatrice probeerde in haar rubriek EmmaDouzePoints, te zien in YUNG DWDD, haar "grote droom" achterna te gaan, namelijk het presenteren van de puntentelling. Voor dat item nam ze al eens dezelfde tatoeage als Songfestival-ganger Waylon.
Op haar Instagram steekt Wortelboer haar enthousiasme niet onder stoelen of banken. En geef haar eens ongelijk. "JAAAA ik kan het bijna niet geloven, maar ik mag de punten namens Nederland gaan geven tijdens het EUROVISIE SONGFESTIVAL BITCHEZ Tot 18 mei!!! Love you"
Tijdens afgelopen editie, die werd gewonnen door de Israëlische Netta, mocht OG3NE de punten namens Nederland uitdelen. Het zangtrio deed zelf eerder mee aan het liedjesfestijn met het nummer Light and shadows. Voor Nederland doet dit jaar Duncan Laurence mee met het nummer Arcade.
Wanneer is The Tribute: Battle of the Bands weer op tv?
10:51Deze ‘red flags’ vielen op bij Winter Vol Liefde-Gilbert: ‘Gewoon een engerd’
10:05Yvon Jaspers enorm geschrokken van ongeluk boer Geert: ‘Alsof familielid iets overkomt’
09:00De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers dolblij voor Robin en Pearl, maar ook voor Elsje
06:47Vanavond op TV: Flikken Maastricht, The voice of Holland, Pixels