TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat vertelt hij aan persbureau ANP. Het gebouw in Noordwijk - bekend van de realityserie rond de familie Meiland - werd onlangs voor een kleine 2 miljoen euro te koop gezet.
"Normaal gesproken wordt er naar bijzondere panden een paar duizend keer gekeken. Naar naar dit pand is al ruim 60.000 keer gekeken, de belangstelling is wel uitzonderlijk", zo tekende het persbureau op uit de mond van de verkopende makelaar.
Het is uiteraard niet al te verassend dat het pand zo vaak bekeken is, want er is nogal wat publiciteit rondom het onderkomen. Of het echt tot concrete bezichtigingen komt is dus de vraag. "Naar aanleiding van alle publiciteit staan er al een aantal afspraken om het pand te bezichtigen", zo zegt de makelaar, die erbij vertelt dat het best een paar maanden kan duren voordat de hut van de Meilandjes van eigenaar wisselt.
Wat het volgende project van de familie wordt, is nog niet bekend. Wat we wel weten is dat de realitysoap Chateau Meiland doorgaat. Pension of geen pension.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Coen Swijnenberg scoort rol in Gooische Vrouwen en neemt zijn teckels mee naar de set
15:57Een ode aan Wim T. Schippers met ingelaste uitzending
15:55Video: Casper schrikt zich kapot als zus Valentijne terugkeert in De Bondgenoten
15:14Deze oud-deelnemer van Utopia doet nu mee aan De Bondgenoten
15:09Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'