TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat vertelt hij aan persbureau ANP. Het gebouw in Noordwijk - bekend van de realityserie rond de familie Meiland - werd onlangs voor een kleine 2 miljoen euro te koop gezet.
"Normaal gesproken wordt er naar bijzondere panden een paar duizend keer gekeken. Naar naar dit pand is al ruim 60.000 keer gekeken, de belangstelling is wel uitzonderlijk", zo tekende het persbureau op uit de mond van de verkopende makelaar.
Het is uiteraard niet al te verassend dat het pand zo vaak bekeken is, want er is nogal wat publiciteit rondom het onderkomen. Of het echt tot concrete bezichtigingen komt is dus de vraag. "Naar aanleiding van alle publiciteit staan er al een aantal afspraken om het pand te bezichtigen", zo zegt de makelaar, die erbij vertelt dat het best een paar maanden kan duren voordat de hut van de Meilandjes van eigenaar wisselt.
Wat het volgende project van de familie wordt, is nog niet bekend. Wat we wel weten is dat de realitysoap Chateau Meiland doorgaat. Pension of geen pension.
Teun Kuilboer stopt per direct met zijn rol als Willem in Sleepers: 'Er is een onwerkbare situatie gecreëerd'
16:31LuckyTV maakt comeback bij Vandaag Inside
16:01Ferry Doedens heeft hulp aangeboden gekregen na release Ferry Lost
14:52Eindelijk frictie in Winter Vol Liefde: 'Ik kom niet voor de Harm-show'
13:45Jeroen Woe (Even Tot Hier) geveld door nare buikontsteking: voorstellingen geannuleerd