TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat vertelt hij aan persbureau ANP. Het gebouw in Noordwijk - bekend van de realityserie rond de familie Meiland - werd onlangs voor een kleine 2 miljoen euro te koop gezet.
"Normaal gesproken wordt er naar bijzondere panden een paar duizend keer gekeken. Naar naar dit pand is al ruim 60.000 keer gekeken, de belangstelling is wel uitzonderlijk", zo tekende het persbureau op uit de mond van de verkopende makelaar.
Het is uiteraard niet al te verassend dat het pand zo vaak bekeken is, want er is nogal wat publiciteit rondom het onderkomen. Of het echt tot concrete bezichtigingen komt is dus de vraag. "Naar aanleiding van alle publiciteit staan er al een aantal afspraken om het pand te bezichtigen", zo zegt de makelaar, die erbij vertelt dat het best een paar maanden kan duren voordat de hut van de Meilandjes van eigenaar wisselt.
Wat het volgende project van de familie wordt, is nog niet bekend. Wat we wel weten is dat de realitysoap Chateau Meiland doorgaat. Pension of geen pension.
Partnerbijdrage
In Scam Alert onderzoeken Ellie Lust en cyberjournalist Daniël Verlaan de schimmige wereld van digitale oplichting. Waar traditionele oplichters nog fysiek te traceren zijn, speelt fraude zich tegenwoordig steeds vaker af achter schermen en anonieme profielen. Dit nieuwe RTL-programma laat zien hoe kwetsbaar we online kunnen zijn én hoe we ons beter kunnen wapenen.
Monique Hansler haalt uit naar Aran Bade: 'Dit is zijn schuld'
10:49Iets meer bekend over zaterdagafleveringen van De Bondgenoten
10:30Deze programma's en films kijk je op eerste kerstdag 2025
10:22Familie Buddenbruck heeft geliefd Duitsland verruild voor ander Europees land
10:05Bekende tv-familie laat zich uit de serie van De Hanslers halen