TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat vertelt hij aan persbureau ANP. Het gebouw in Noordwijk - bekend van de realityserie rond de familie Meiland - werd onlangs voor een kleine 2 miljoen euro te koop gezet.
"Normaal gesproken wordt er naar bijzondere panden een paar duizend keer gekeken. Naar naar dit pand is al ruim 60.000 keer gekeken, de belangstelling is wel uitzonderlijk", zo tekende het persbureau op uit de mond van de verkopende makelaar.
Het is uiteraard niet al te verassend dat het pand zo vaak bekeken is, want er is nogal wat publiciteit rondom het onderkomen. Of het echt tot concrete bezichtigingen komt is dus de vraag. "Naar aanleiding van alle publiciteit staan er al een aantal afspraken om het pand te bezichtigen", zo zegt de makelaar, die erbij vertelt dat het best een paar maanden kan duren voordat de hut van de Meilandjes van eigenaar wisselt.
Wat het volgende project van de familie wordt, is nog niet bekend. Wat we wel weten is dat de realitysoap Chateau Meiland doorgaat. Pension of geen pension.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Olympische Winterspelen: Sluitingsceremonie, Het waren twee fantastische dagen, Little Miss Sunshine
17:36Marijke Groenewoud maakt het plaatje compleet met goud op de massastart
17:05Wat een held! Jorrit Bergsma pakt goud op de massastart
14:18Mariska Bauer openhartig over de band met haar vader: 'Ik vind dít zo jammer'
11:15Videoland-reeks Máxima lanceert spin-off: 'Mabel & Margarita'