TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na de eerste succesvolle seizoenen kon het natuurlijk niet uitblijven dat er een vervolg komt voor The Tribute: Battle of the Bands. Seizoen drie is namelijk al aangekondigd.
Presentator Gerard Ekdom onthulde op zijn Instagram dat we weer kunnen uitkijken naar het nieuwe seizoen van het muziekprogramma.
Afgelopen week konden tribute liefhebbers helemaal losgaan tijdens de drie uitverkochte concerten van The Tribute in concert in de Ziggo Dome.
“Wat een weekend! 3x een compleet uitverkocht Ziggo Dome met ‘The Tribute in concert’! Het was een eer om te mogen presenteren. De liefde voor muziek knalde van het podium,” laat Gerard weten.
Hij kondigt dan ook meteen maar het nieuwe seizoen aan van het succesvolle muziekprogramma. “Een 3e seizoen van ‘The Tribute: Battle Of The Bands’ komt eraan en 12 april 2024 staat al genoteerd voor het volgende concert. Nu al zin in!”
Het tweede seizoen van The Tribute: Battle of the Bands was een groot succes en werd gewonnen door Bouke & the ElvisMatters Band. Er werd zelfs al geroepen om de band naar de volgende editie van het Eurovisie Songfestival te sturen.
Het derde seizoen van The Tribute: Battle of the Bands zal naar verwachting pas begin 2024 uitgezonden worden.
Peter Gillis veroordeeld tot celstraf voor belastingfraude en taakstraf voor mishandeling Nicol Kremers
13:41Stephanie van Eer speelt hoofdrol in spannende nieuwe dramaserie Geheime Liefde
10:30Ali B. in hoger beroep veroordeeld tot 3 jaar cel
09:31De kijkers van Schiphol Airport vinden dat Ronald en Isabel veel te weinig te zien zijn in het derde seizoen
09:20De TV van gisteren: kijkers leven enorm mee met Shirley in Zeeman Confronteert