TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na de eerste succesvolle seizoenen kon het natuurlijk niet uitblijven dat er een vervolg komt voor The Tribute: Battle of the Bands. Seizoen drie is namelijk al aangekondigd.
Presentator Gerard Ekdom onthulde op zijn Instagram dat we weer kunnen uitkijken naar het nieuwe seizoen van het muziekprogramma.
Afgelopen week konden tribute liefhebbers helemaal losgaan tijdens de drie uitverkochte concerten van The Tribute in concert in de Ziggo Dome.
“Wat een weekend! 3x een compleet uitverkocht Ziggo Dome met ‘The Tribute in concert’! Het was een eer om te mogen presenteren. De liefde voor muziek knalde van het podium,” laat Gerard weten.
Hij kondigt dan ook meteen maar het nieuwe seizoen aan van het succesvolle muziekprogramma. “Een 3e seizoen van ‘The Tribute: Battle Of The Bands’ komt eraan en 12 april 2024 staat al genoteerd voor het volgende concert. Nu al zin in!”
Het tweede seizoen van The Tribute: Battle of the Bands was een groot succes en werd gewonnen door Bouke & the ElvisMatters Band. Er werd zelfs al geroepen om de band naar de volgende editie van het Eurovisie Songfestival te sturen.
Het derde seizoen van The Tribute: Battle of the Bands zal naar verwachting pas begin 2024 uitgezonden worden.
Partnerbijdrage
In Scam Alert onderzoeken Ellie Lust en cyberjournalist Daniël Verlaan de schimmige wereld van digitale oplichting. Waar traditionele oplichters nog fysiek te traceren zijn, speelt fraude zich tegenwoordig steeds vaker af achter schermen en anonieme profielen. Dit nieuwe RTL-programma laat zien hoe kwetsbaar we online kunnen zijn én hoe we ons beter kunnen wapenen.
Angela de Jong rekent af met mama Mo: 'narcistisch takkewijf'
13:35Slagveld bij de Publieke Omroep: iconische programma's sneuvelen
13:15Deze programma's en films kijk je op kerstavond 2025
11:06Op deze datum keert The Connection terug op televisie
10:05De stembussen voor de Gouden Televizier-Ring 2026 gaan voor het eerst open