TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De productiemaatschappij van Michiel van Erp heeft de rechten gekocht van Laura H. „Het is echt fantastisch dat de serie er gaat komen. Hier kon ik alleen maar van dromen toen ik begon met het schrijven van dit boek”, zegt Rueb (foto) in een reactie.
De inkt is nét droog: Laura H. wordt een tv-serie! https://t.co/vvwmmqYFom @DeFamilieFilmTV @MichielVanErp @dasmag — Thomas Rueb (@ThomasRueb) March 7, 2019
De Nederlandse Laura reisde in 2015, op haar negentiende, af naar IS-gebied met haar man Ibrahim en haar twee kinderen. In 2016 ontsnapte ze naar eigen zeggen uit het kalifaat en kwam terecht in Koerdistan waar ze haar verhaal deed op televisie.
Aangekomen in Nederland werd Laura veroordeeld tot slechts twee jaar gevangenisstraf waarvan 1 voorwaardelijk. Ze mocht meteen naar huis omdat ze al een tijd in voorarrest had gezeten. Daarna werd Laura H. moslim af en deed ze haar verhaal aan Thomas Rueb. „Vertrekken was de grootste fout van mijn leven. Al leert maar één iemand iets van mijn verhaal, dan is er tenminste nog iets goeds uit voortgekomen”, zegt de voormalig jihadist in het boek.
Waar de serie straks wordt uitgezonden, is nog niet bekend.
De TV van gisteren: Ruim 3,1 miljoen euro opgehaald voor Oekraïne dankzij Even Tot Hier
06:47Vanavond op TV: Top 2000 quiz, vtwonen weer verliefd op je huis, Blades of Glory
11:43Johan Derksen: 'Heb me kapot geërgerd aan Maarten van Rossem bij Pauw & De Wit' (video)
11:20Robert de Hoog onder de indruk van Pierre Bokma in Videoland-serie Sleepers
10:44Leonie ter Braak start eerder met presentatie RTL Tonight