TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De productiemaatschappij van Michiel van Erp heeft de rechten gekocht van Laura H. „Het is echt fantastisch dat de serie er gaat komen. Hier kon ik alleen maar van dromen toen ik begon met het schrijven van dit boek”, zegt Rueb (foto) in een reactie.
De inkt is nét droog: Laura H. wordt een tv-serie! https://t.co/vvwmmqYFom @DeFamilieFilmTV @MichielVanErp @dasmag — Thomas Rueb (@ThomasRueb) March 7, 2019
De Nederlandse Laura reisde in 2015, op haar negentiende, af naar IS-gebied met haar man Ibrahim en haar twee kinderen. In 2016 ontsnapte ze naar eigen zeggen uit het kalifaat en kwam terecht in Koerdistan waar ze haar verhaal deed op televisie.
Aangekomen in Nederland werd Laura veroordeeld tot slechts twee jaar gevangenisstraf waarvan 1 voorwaardelijk. Ze mocht meteen naar huis omdat ze al een tijd in voorarrest had gezeten. Daarna werd Laura H. moslim af en deed ze haar verhaal aan Thomas Rueb. „Vertrekken was de grootste fout van mijn leven. Al leert maar één iemand iets van mijn verhaal, dan is er tenminste nog iets goeds uit voortgekomen”, zegt de voormalig jihadist in het boek.
Waar de serie straks wordt uitgezonden, is nog niet bekend.
Dit zijn de best gewaardeerde programma’s op NPO Start van het afgelopen kwartaal
12:10Nieuw seizoen van Flikken Maastricht op komst
12:05Debbie & Paul uit B&B Vol Liefde 2023 keren terug op televisie (en wel in dit programma)
10:25Max Terpstra belaagd door boze keukenboer in Kassa: 'Ik moet je gigantisch op je bek slaan eigenlijk'
10:05MAFS gemist? Bekijk het huwelijk van Nick en Joyce