TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De productiemaatschappij van Michiel van Erp heeft de rechten gekocht van Laura H. „Het is echt fantastisch dat de serie er gaat komen. Hier kon ik alleen maar van dromen toen ik begon met het schrijven van dit boek”, zegt Rueb (foto) in een reactie.
De inkt is nét droog: Laura H. wordt een tv-serie! https://t.co/vvwmmqYFom @DeFamilieFilmTV @MichielVanErp @dasmag — Thomas Rueb (@ThomasRueb) March 7, 2019
De Nederlandse Laura reisde in 2015, op haar negentiende, af naar IS-gebied met haar man Ibrahim en haar twee kinderen. In 2016 ontsnapte ze naar eigen zeggen uit het kalifaat en kwam terecht in Koerdistan waar ze haar verhaal deed op televisie.
Aangekomen in Nederland werd Laura veroordeeld tot slechts twee jaar gevangenisstraf waarvan 1 voorwaardelijk. Ze mocht meteen naar huis omdat ze al een tijd in voorarrest had gezeten. Daarna werd Laura H. moslim af en deed ze haar verhaal aan Thomas Rueb. „Vertrekken was de grootste fout van mijn leven. Al leert maar één iemand iets van mijn verhaal, dan is er tenminste nog iets goeds uit voortgekomen”, zegt de voormalig jihadist in het boek.
Waar de serie straks wordt uitgezonden, is nog niet bekend.
Wilfred Genee promoot nieuwe single met optreden in Oranjewinter
01:47Rutger Castricum over gezondheid Royston Drenthe en hun programma Nog één keer fit: 'Hij wil niets liever dan de oude worden'
21:40Dit vinden kijkers van de terugkeer van The Voice of Holland
18:40Johnny de Mol presenteert nieuwe SBS6-quiz Pokerface
15:20Jorik en Marilou uit Winter Vol Liefde uit elkaar