TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jildou, samen met Linda de Mol de creatieve directeur van Net5, vertelde dat ze vrijdagochtend met de producent belde met de boodschapt dat ze het volgend jaar gewoon nog een keer moeten doen. Natuurlijk probeerde ze gastheer Beau meteen te strikken voor de tweede editie en die leek wel open te staan voor een striptease in For one night only. De ook aanwezige Peter Pannekoek leek iets minder enthousiast maar hij heeft nog een jaar om erover na te denken.
Omdat Simon Keizer en de andere zeven mannen tot teleurstelling van velen niet naakt te zien waren op televisie maakte Beau dat goed door in zijn programma de de stripgroep de Sugar Boys uit te nodigen en zij hadden duidelijk geen enkel probleem met naakt op tv verschijnen. De piemels vlogen je om de oren.
Beau maakt een hoop goed! #beau — marie bartels (@marienaailes) November 15, 2019
Okeeeee, bij #beau gebeurt wat op #net5 net niet gebeurde. pic.twitter.com/Vi7MwyY3Z2 — Femke T. (@F_MK__T) November 15, 2019
Zo hoort het #beau oeohoehoehoe — Jessica de Bruijn (@TheYazzThing) November 15, 2019
Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
06:00Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland