TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jildou, samen met Linda de Mol de creatieve directeur van Net5, vertelde dat ze vrijdagochtend met de producent belde met de boodschapt dat ze het volgend jaar gewoon nog een keer moeten doen. Natuurlijk probeerde ze gastheer Beau meteen te strikken voor de tweede editie en die leek wel open te staan voor een striptease in For one night only. De ook aanwezige Peter Pannekoek leek iets minder enthousiast maar hij heeft nog een jaar om erover na te denken.
Omdat Simon Keizer en de andere zeven mannen tot teleurstelling van velen niet naakt te zien waren op televisie maakte Beau dat goed door in zijn programma de de stripgroep de Sugar Boys uit te nodigen en zij hadden duidelijk geen enkel probleem met naakt op tv verschijnen. De piemels vlogen je om de oren.
Beau maakt een hoop goed! #beau — marie bartels (@marienaailes) November 15, 2019
Okeeeee, bij #beau gebeurt wat op #net5 net niet gebeurde. pic.twitter.com/Vi7MwyY3Z2 — Femke T. (@F_MK__T) November 15, 2019
Zo hoort het #beau oeohoehoehoe — Jessica de Bruijn (@TheYazzThing) November 15, 2019
VIPS racen van de helling in Te Land, Ter Zee en in de Lucht Winterspecial
10:00Kees Prins zei vooral 'ja' tegen het tweede seizoen van BuZa vanwege het geld
09:46Muziek, herinneringen en emoties: Als IK het zing met Carrie ten Napel start binnenkort
08:33De TV van gisteren: Kijkers onder de indruk van Stef Bos in Onvergetelijke Liedjes
06:47Vanavond op TV: Tribe with Bruce Parry, The masked singer, The Mechanic