TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zoals bekend dacht Esra in eerste instantie dat Joy uit B&B vol Liefde de man voor haar zou zijn, maar na de reünie liep ze Bram tegen het lijf op een terrasje en bleek hij een veel leukere man voor haar.
Niet lang daarna besloot Esra haar hele leven om te gooien en van Arnhem naar Zweden te verkassen. En dat is wennen. "Ik heb nu nog maar twee buren en die zitten ook een stuk verder weg. Eén keer in de twee weken zoek ik de stad op, bijvoorbeeld om een koffietje te drinken."
Maar dat is ook precies het enige wat Esra mist in Zweden. "Nu ik hier zit, kan ik niet meer spontaan een wijntje met vrienden of familie drinken op het terras." Maar eenzaam is ze niet. "Bram heeft hier wel een vriendengroep. Als we willen, kunnen we elk weekend wat leuks doen."
Voorlopig heeft Esra dus zeker geen plannen om terug te keren naar Nederland. Ze vindt het rustige leven heerlijk en zich vervelen is er niet bij: "Ik kom alleen maar tijd, handen en energie tekort om alles te kunnen doen."
Danique uit MAFS staat open om weer te daten: 'Uit respect naar het programma en Kyle nog niet gedaan'
22:00Rob en Sandra uit MAFS kregen dus toch nog de kans om medekandidaten te ontmoeten
22:00Wat!? Hebben zowel Cindy als Linda uit MAFS een nieuwe liefde?
21:54Cast over tweede seizoen van Haantjes: 'Herkenbaar voor iedereen' (video)
17:40Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op woensdag