TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zoals bekend dacht Esra in eerste instantie dat Joy uit B&B vol Liefde de man voor haar zou zijn, maar na de reünie liep ze Bram tegen het lijf op een terrasje en bleek hij een veel leukere man voor haar.
Niet lang daarna besloot Esra haar hele leven om te gooien en van Arnhem naar Zweden te verkassen. En dat is wennen. "Ik heb nu nog maar twee buren en die zitten ook een stuk verder weg. Eén keer in de twee weken zoek ik de stad op, bijvoorbeeld om een koffietje te drinken."
Maar dat is ook precies het enige wat Esra mist in Zweden. "Nu ik hier zit, kan ik niet meer spontaan een wijntje met vrienden of familie drinken op het terras." Maar eenzaam is ze niet. "Bram heeft hier wel een vriendengroep. Als we willen, kunnen we elk weekend wat leuks doen."
Voorlopig heeft Esra dus zeker geen plannen om terug te keren naar Nederland. Ze vindt het rustige leven heerlijk en zich vervelen is er niet bij: "Ik kom alleen maar tijd, handen en energie tekort om alles te kunnen doen."
Urk!-ster Mathilde Keuter over breuk met ex Davy in Shownieuws: 'Ik voel me vies en gebruikt'
10:36Deze BN'ers doen mee aan het vijfde seizoen van LOL: Last One Laughing
10:07Nieuw seizoen realityserie Lil Kleine verschijnt dit jaar nog
09:33Goedele Liekens vertelt in Vandaag Inside over ex-partner die zeker twaalf keer vreemdging
09:03Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Taskmaster te zien zal zijn