TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zoals bekend dacht Esra in eerste instantie dat Joy uit B&B vol Liefde de man voor haar zou zijn, maar na de reünie liep ze Bram tegen het lijf op een terrasje en bleek hij een veel leukere man voor haar.
Niet lang daarna besloot Esra haar hele leven om te gooien en van Arnhem naar Zweden te verkassen. En dat is wennen. "Ik heb nu nog maar twee buren en die zitten ook een stuk verder weg. Eén keer in de twee weken zoek ik de stad op, bijvoorbeeld om een koffietje te drinken."
Maar dat is ook precies het enige wat Esra mist in Zweden. "Nu ik hier zit, kan ik niet meer spontaan een wijntje met vrienden of familie drinken op het terras." Maar eenzaam is ze niet. "Bram heeft hier wel een vriendengroep. Als we willen, kunnen we elk weekend wat leuks doen."
Voorlopig heeft Esra dus zeker geen plannen om terug te keren naar Nederland. Ze vindt het rustige leven heerlijk en zich vervelen is er niet bij: "Ik kom alleen maar tijd, handen en energie tekort om alles te kunnen doen."
De winnaars van de 2e kwalificatieronde van de Gouden Televizier-Ring 2026 zijn bekend
10:36Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
10:11De deelnemers van het tweede seizoen Hakken over de Sloot zijn bekend
10:00De tv-aanraders van Frits Sissing: 'Deze serie viel op door de geweldige dialogen'
09:42Jasmine Sendar keert terug in Goede Tijden, Slechte Tijden: 'I'm back'